Shërbimi
VR

A ia vlen të marrësh një fener LED BMW K1200R K1300R? | Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd.

A ia vlen të marrësh një fener LED BMW K1200R K1300R? | Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd.Rreth Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd

Guangzhou Aukma Photoelectric Co,.Ltd është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e teknologjisë për elektronikë LED Lights. Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, dritat e mjegullës LED etj, kostum për motorin Harley Davidson, motorin BMW, Polaris ATV, Yamaha ATV, Jeep Wrangler, SUV, ATV, Off-road, etj. Të gjitha produktet tona vijnë direkt nga fabrika në përputhje me Standardin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë IS09001.2000.


Një porosi nga Kanadaja

Jemi shumë të lumtur që morëm pyetjen nga z.R. Fenerët LED K1200R u prezantuan në qershor 2021, është koha për të testuar tregun, nuk e dimë nëse fenerët e rinj do të jenë një hit i fansave. Kështu që ne nuk humbasim asnjë mundësi për të marrë komente. Faleminderit përsëri për komentet nga z.R


Ishte një marrëveshje shumë e qetë. Na u deshën vetëm 10 ditë nga mbyllja e porosisë deri në marrjen e mallit. Përballë situatës së rëndë të epidemisë globale, ne vazhdojmë të ruajmë efikasitetin e përpunimit të shpejtë të porosive dhe përpiqemi maksimalisht që çdo klient të marrë atë që dëshiron herën e parë.

Fenerët tanë Led K1200R K1300R janë produkte të miratimit të Emark, High Quality Strehimi aliazh alumini i derdhur, çipa LED me cilësi të qëndrueshme, funksioni i integruar EMC, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga goditjet dhe pluhuri, kanë efikasitet të shpërndarjes së nxehtësisë dhe ftohjes. Iinstalon ngjashëm me fenerët OEM BMW Led dhe është i pajtueshëm me shumicën e mbrojtësve të fenerëve. Instalimi i këtij feneri NUK do të bëjë që kompjuteri juaj i biçikletës të hedhë ndonjë kod gabimi. Kështu që klientët janë shumë të kënaqur me këtë fener led dhe më në fund na tregojnë fotot:

 VS  

Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu morëm më shumë komente dhe reagime të klientëve. Faleminderit shumë për mbështetjen e çdo klienti, ky fener i ri led për K1200R K1300R. Pra, nëse po kërkoni gjithashtu një fener të mirë për K1200R tuaj, mos e humbisni fenerin tonë, mund të klikoni këtu për të mësuar më shumë detaje:https://www.wukmaled.com/products-detail-193277


Faleminderit për leximin tuaj!

Mos harroni të na ndiqni: Facebook: https://www.facebook.com/aukmaledlight  Yotube:https://www.youtube.com/channel/UCq_SvjsbB2arlIYwiRNXbrQ

Ose Na dërgoni email në çdo kohë!


 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip