Lajme
VR

Çfarë pajisje kemi për të përmbushur kërkesat tuaja?

Mund 30, 2021
Çfarë pajisje kemi për të përmbushur kërkesat tuaja?
 1. Ne kemi ekipin më të shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, produkte të reja po zhvillohen vazhdimisht për t'u ofruar klientëve tanë dritat LED më të avancuara dhe inovative.  Ne do të tregojmë gjithçka që kemi dhe do të përpiqemi të bëjmë më të mirën për të përmbushur nevojat e çdo klienti, të mirëpritur të vizitoni punishten tonë


 2. 1.Test kundër ndërhyrjeve

2. Këndi i magazinës

3. Testi i rënies

4. Makina testuese e shpërndarjes së dritës

5. Testi i shpërndarjes së dritës

6. Testi i Sferës së Integrimit

7. Testi i plakjes

8. Testi me spërkatje me kripë

9. Montues automatik i prodhimit

10. Testi i dridhjeve

Kontaktoni me ne dhe ne do të kthehemi tek ju.

Dhoma 506, Nr.1400, rruga Baiyun në veri, rruga Yongping, Guangzhou, Guangdong, Kinë. Kodi postar: 510420

Orari i hapjes:
Nga e hëna në të shtunë: 9 e mëngjesit - 6 pasdite

 • Emri i Kompanise
              
  Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd.
 • E-mail
              
  info@wukmaled.com
 • TEL
              
  +86-13297349694


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip