VR

Vetë-dizajn i fabrikës me fener Led të certifikimit E-Mark Për BMW K1200 K1300

Vetë-dizajn i fabrikës me fener Led të certifikimit E-Mark Për BMW K1200 K1300

Përshtatje

2005~2009 BMW K1200R
2010~2013 BMW K1300R  

Certifikimin

Pagesa

Dërgesë

FAQ

Q1. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?

A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q2. A mund të kem një katalog për produktet tuaja?

Përgjigje: Sigurisht, kontaktoni drejtpërdrejt me shitjet në fund të faqeve.
Q3. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?

Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.

Q4: A mund ta ndryshoj adresën time të transportit pas vendosjes së një porosie?

Përgjigje: Ju lutemi, këshillohuni që adresa juaj e transportit nuk mund të rishikohet pasi porosia të jetë dërguar. Nëse është urgjente, ju lutemi kontaktoni direkt kompaninë e transportit të vendndodhjes kur artikujt mbërritën në vendin tuaj, nëse ka kosto shtesë, ne nuk do ta përballojmë atë.

Q5: Si mund ta gjurmoj porosinë time?

Përgjigje: Ne do t'ju tregojmë informacionin tuaj të ndjekjes sapo porosia juaj të jetë dërguar. Zakonisht ju do të merrni numrin e përcjelljes një ditë pasi të kemi dërguar porosinë tuaj.

Q6: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.

Q7: A ngarkoni tatimin mbi shitjet?

Përgjigje: Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne nuk e ngarkojmë taksën tuaj. Por siç kërkohet nga ligji, porositë dërgohen kudo që bazohet në taksat e politikës doganore të vendit tuaj, ju lutemi vini re këtë paraprakisht për të shmangur problemet tregtare.

Pyetja 8:Po nëse artikulli(et) që kam marrë janë me defekt/të pasaktë/dëmtuar?

Përgjigje: Ju lutemi na kontaktoni brenda 7 ditëve nga marrja e porosisë tuaj nëse keni marrë mallin që është i pasaktë, i munguar dhe/ose i dëmtuar. Ju lutemi përfshini numrin tuaj të porosisë, fotografitë e artikullit(eve) dhe të gjitha referencat e lidhura me marrjen e paketës tuaj. Ne do të bëjmë çmos për të zgjidhur çështjen tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.

                

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip