Rreth Nesh
VR

Prodhuesit profesionistë të Kinës si të punojnë - Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd.

Prodhuesit profesionistë të Kinës si të punojnë - Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd.

Rreth Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd

Guangzhou Aukma Photoelectric Co,.Ltd është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e teknologjisë për elektronikë LED dritat. Produktet tona kryesore janë Dritat LED të Automobilave, Dritat LED të Motoçikletave, duke përfshirë Dritat Ndihmëse të Makinës, Fenerët LED, Dritat e Punës LED, Dritat e Dritës LED, shufrat e Dritës LED, etj, Kostum për Motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës, etj. Të gjitha produktet tona vijnë direkt nga fabrika në përputhje me Standardin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë IS09001.2000. Shumica e produkteve tona kanë certifikata DOT, CE, RoHS, ECE, SAE. Me një gamë të gjerë, cilësi më të mirë, çmim të arsyeshëm dhe dizajne elegante, projektet tona përdoren gjerësisht në automjete, automobila, industrinë e minierave, transportin, ndriçimin dhe industri të tjera. Zhvillimi 5-vjeçar i Dritave jashtë rrugës së projektuesit OEM/ODM. Aukma ka njohuri profesionale për dritat e automobilave dhe përvojë të pasur në prodhim, Jeni të mirëpritur ngrohtësisht në dritat me shumicë. Shërbimet profesionale OEM/ODM ofrohen për ju. Ne gjithmonë besojmë se suksesi juaj është biznesi ynë! Thjesht na kontaktoni sa më shpejt!


1.Inspektimi i lëndëve të para 
2. Montimi i çipit 
3. Kontrollo parametrin elektrik të PCB-së 
4.Vendosni yndyrën e silikonit që përcjell nxehtësi dhe PCB në kutinë 
5.2 orë Testi i plakjes së produktit gjysëm të gatshëm 
6. Heqja dhe pastrimi i pluhurit të komponentit optik të montuar 
7.Kontrollo parametrat elektrikë dhe korrigjimin optik 
8. Montimi i lenteve me makinë 
9. Pajisje lente
Testi i plakjes 10.2 orë dhe pompimi me vakum për të zgjidhur problemin e mjegullës brenda
11.Logo lazer 
12.Paketimi dhe transporti

Përparësitë

1.Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë, garanci falas
2. Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
3. Produktet e reja lansohen çdo vit

4.7+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë

FAQ

1.Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?

Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.

2. Po në lidhje me kohën e çojë?

Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se

3.A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe të tjerat do të jenë mbi ne;


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip