Rastet
VR

Asambleja e dritave të pasme LED të Gladiatorit, E Përshtatshme e Tymosur për Jeep Gladiator JT 2020 2021

Asambleja e dritave të pasme LED të Gladiatorit, E Përshtatshme e Tymosur për Jeep Gladiator JT 2020 2021
Prezantimi i produktit

Specification.Color:Black.Voltage: 12V.Item Type: LED Tail Light.Material Type: PC+ABS.Waterproof rate: IP67.Service time:30000 hours.Installation:Plug&play.

Specifikimi.Ngjyra:Zi.Tensioni:12V.Lloji i artikullit:Drita e pasme LED.Lloji i materialit:PC+ABS.Shkalla e papërshkueshme nga uji: IP67.Koha e shërbimit:30000 orë.Instalimi:Plug&Luaj.

Function.Red (Brake/Running) .Red (Turn Signals/Parking), .White (Reverse Lights)

Funksioni. E kuqe (Frenim/Vrapim) . E kuqe (Sinjalet e Kthesës/Parkim), . E Bardha (Dritat e pasme)

Why Upgrade?1.The benefits of LED lights is that they .tend to use about 75% less energy than .halogen lights. .2.Gives your Jeep Gladiator incredible .visibility and style.3.More brighter more safty when you're .on the Road or on the Trails.

Pse të përmirësoni? 1. Përfitimet e dritave LED janë se ato priren të përdorin rreth 75% më pak energji se dritat .halogjene. .2. I jep Jeep Gladiator-it tuaj dukshmëri dhe stil të pabesueshëm. 3. Më të shndritshëm dhe më siguri kur jeni .në rrugë ose në shtigje.

Prezantimi i Kompanisë
Ne Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd., janë të angazhuar në prodhimin dhe furnizimin e gamës së gjerë të FOR HARLEY DAVIDSON. Gama e produkteve që ofrohen nga ne përfshin FOR HARLEY DAVIDSON. Për shkak të veçorive si efektiviteti, inxhinieria precize, qëndrueshmëria dhe rezistenca ndaj temperaturës dhe tensionit, kompania jonë ofron të gjithë gamën tonë të produkteve sipas nevojës së OEM-ve.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip