Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

Për klientët janë të disponueshme përmasa të ndryshme të Futjeve të sinjalit të kthesës LED të pasme 2 inç, Drita për Rrugën e Rrugës me Motorcycle 1157. Kompania jonë ka investuar shumë në Kërkim dhe Zhvillim dhe përmirësime të teknologjive. Kjo ka dhënë rezultate fillestare përfundimisht. Meqenëse 2 inç Bullet Style 1157 Red Rear Rear Inserts Signal Drita Për rrëshqitjen e Rrugës së Motoçikletës zbulohen vazhdimisht, ai është përdorur gjerësisht në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Në këtë shoqëri të drejtuar nga teknologjia, viti 2014 fokusohet në përmirësimin e fuqisë së R&D dhe vazhdon të zhvillojë teknologji të reja në mënyrë që të rrisë konkurrencën tonë në industri. Ne synojmë të bëhemi një nga ndërmarrjet lider në treg.

Viti:UniversaleModeli:Universale
Nr. OE:001Pajisja e makinës:Universale
Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Garancia:12 muaj
Numri i modelit:RT-1803BModeli i makinës:Motoçikletë
Emri i markës:WukmaTensioni:DC12V
Lloji:Drita e sinjalit të drejtimit/Drita e ndezjesBaza:1157 bazë
Materiali:PR PlastikeNgjyra e lehtë:E kuqe
JETËSIA:30000 orëCertifikimi:CE ROHS

2 inç Bullet Style 1157 E kuqe e pasme LED me sinjal kthese Drita për rrëshqitje në rrugë me motor

përshkrim i produktit

 

Specifikim

Lloji  Drita e sinjalit të drejtimit/Drita e ndezjes
Makinë Makinë  Motoçikletë
Materiali  PR Plastike
Ngjyrë  E kuqe
Jetëgjatësia  30000 orë
1. Drita e frenave - E kuqe e ndezur e gjitha LED
2. Drita e ndezjes - Të gjitha LED-të ndriçojnë të kuqe
1157 baza

 

 

Imazhe të detajuara

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ju mund të pëlqeni

Ju mund të pëlqeni

 

 

 

 

 

kompania e Informacionit
Kompania jone
 
Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      Furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga‘CE/RoH dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilesi e larte—Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B.    Çmimi konkurrues—Jo më e lira, por më e ulëta me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dërgimit—7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip