VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd


Që nga themelimi, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. ka vendosur një theks të madh në zhvillimin e produkteve të reja.drita LED për makinën dhe motoçikletën, fenerët, dritat e mjegullës, dritat sinjalizuese, dritat e pasme, të cilat janë zhvilluar së fundmi nga ne, do të shiten zyrtarisht me çmime shumë konkurruese. Është projektuar me delikatesë për të përmbushur standardet e industrisë. Fenerët e dyfishtë 5,75 inç të rrumbullakët B501 për Road Glide vjetër nuk janë prodhuar vetëm për të tërhequr vëmendjen e njerëzve, por edhe për t'u sjellë atyre komoditet dhe përfitime. E dizenjuar nga stilistë kreativë, drita LED e makinave dhe motoçikletave, fenerët, dritat e mjegullës, dritat sinjalizuese, dritat e pasme paraqesin një stil estetike. Përveç kësaj, karakterizohet shkëlqyeshëm falë lëndëve të para të miratuara me cilësi të lartë dhe teknologjive të nivelit të lartë.

Fener i dyfishtë 5,75 inç i rrumbullakët B501 për rrëshqitje në rrugë


Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:WUKMA
Numri i modelit:WM-DU-B501Garancia:1 vjet
Lloji:Fener LedLloji i dritës:Dritë e sinjalit të kthesës me rreze të lartë-të ulët
Materiali:Strehimi Diecast AluminiTemperatura e ngjyrave:6000 mijë
Jetëgjatësia:50000 orëNgjyrë:E zezë/Krom
Aplikacion:Për Rrëshqitje RrugoreCertifikimi:CE, RoH, IP67,

Përshtatje

Përshtatet me modelet Road Glide '04-'13.

2013

Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU

Rrëshqitje në rrugë FLTRX me porosi

CVO Rrëshqitje Rrugore e personalizuar FLTRXSE2

2012

Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU

Rrëshqitje në rrugë FLTRX me porosi

CVO Rrëshqitje Rrugore FLTRXSE e personalizuar

2011

Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU

CVO Road Glide Ultra FLTRUSE

Rrëshqitje në rrugë FLTRX me porosi

2010 Rrëshqitje në rrugë FLTRX me porosi

2009

Rrëshqitje në rrugë FLTR

Rrëshqitje në rrugë CVO FLTRSE3

2008 Rrëshqitje në rrugë FLTR

2007 Rrëshqitje në rrugë FLTR

2006 Rrëshqitje Rrugore EFI FLTRI

2005 Rrëshqitje Rrugore EFI FLTRI

2004 Rrëshqitje Rrugore EFI FLTRI

Imazhe të detajuara

Tjetër Fener Led i tipit 7 inç

 

 

 

 

 

 

 

kompania e Informacionit
Kompania jone
  
Paketimi& Transporti

Pagesa

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.


Mënyra e transportit

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.


Koha e dërgimit

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

Shërbimet tona

wukma Shërbimet 

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.   furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

F.A.Q.
Bëj Pyetje të Shpeshta
 • Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne pranojmë transferta direkte bankare, TT, pagesa të West Union PayPal. Ne nuk pranojmë para në dorëzim.
 • Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
  Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
 • Si ta gjurmoj porosinë time?
  Ne do t'ju tregojmë informacionin tuaj të gjurmimit sapo porosia juaj të jetë dërguar. Zakonisht do të merrni numrin e përcjelljes
 • A mund ta ndryshoj adresën time të transportit pas vendosjes së një porosie?
  Ju lutemi kini parasysh se adresa juaj e transportit nuk mund të rishikohet pasi porosia të jetë dërguar. Nëse është urgjente, ju lutemi kontaktoni direkt kompaninë e transportit të vendndodhjes kur artikujt mbërritën në vendin tuaj, nëse ka kosto shtesë, ne nuk do ta përballojmë atë.
 • Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
  Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
 • Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt?
  12 muaj
 • Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  Ne jemi prodhues me fabrikën tonë
 • A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
  Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe të tjerat do të jenë mbi ne;
 • A mund të kem mostër falas?
  Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh.


 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip