Produktet
VR
 • detajet e produktit

Falë përpjekjeve të stafit tonë, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. mund të lançojë modelin tonë të ri Lloji 73W IP68 7 inç rreze Hi-Low Me Certifikatë Homologimi i Ndriçimit të pozicionit Takimi i lëshimit të Fenerëve LED 7 inç siç është planifikuar. Sistemi ynë i ndriçimit automatik furnizohet me një çmim konkurrues. Vitet e fundit, ne kemi përditësuar teknologjitë ose prodhimin me efikasitet më të lartë të produktit. Gama e tij e aplikimit është zgjeruar në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Në thelb, performanca e produktit dhe cilësia e tij vendosen kryesisht nga lëndët e para të tij. Për sa i përket lëndëve të para të Modelit të Ri Lloji 73W IP68 7 Inç Rreze Hi-Low Me Certifikatën e Homologimit të Ndriçimit 7 inç Fener LED, ata kanë kaluar nëpër shumë teste mbi përbërësit e tyre kimikë dhe performancën. Në këtë mënyrë, drita LED e makinës dhe motoçikletës, drita e përparme, drita e mjegullës, drita e sinjalit të kthesës, drita e pasme garantohet nga burimi.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:WUKMA
Numri i modelit:WM-J073Garancia:1 vjet
Pajisja e makinës:HummerModeli i makinës:Për motoçikletë
Nr. OE:7 INCHModeli:H1
Viti:2002-2004Tensioni:12 V
Certifikimi:Shenja E IP68 DOT SAETemperatura e ngjyrave:Ngjyra e bardhë 6000K
Unaza halo:E bardhë, e kuqe, qelibar, bluEmri i produktit:Fener 7 inç i rrumbullakët LED
MOQ:1 copëAplikacion:Për Motorë
Rreze të lartë:Rreze të lartëRrezja e ulët:Rrezi i ulët
EMC brenda:Asnjë ndërhyrje elektromagnetike


përshkrim i produktit

Modeli i ri Lloji 73W IP68 7 inç rreze Hi-Low Me Pozicionin Ndriçim Certifikatë Homologimi 7 inç Fener LED


Jeta e punës
50,000 orë
Tensioni
DC 12V-14V
Ngjyrë
E bardha
Aplikacion
Feneri
Përshëndetje Lumen/Kit
Përshëndetje rreze @5800lm
Certifikimin
CE, RoHS, DOT, SAE
Lumen/Kit i ulët
Rrezet e ulëta @4200lm
Garancia
1 vjet
Emri i artikullit
Fener i ri 7 inç led
Funksioni
Me kontrollin e aplikacionit përdorni telefonin
Fuqia
73 W
MOQ
1 palë
Numri i modelit
WM-J073
Çmimi
40 ~ 56 dollarë copë USD

Specifikimet dhe e ardhmja


1. Furnizuesi i dritave të automjeteve me performancë profesionale;

2. Rrezja e re e mbyllur me fener LED 7 inç mund të zëvendësojë direkt fenerin origjinal;

3. Feneri i ri i Hotsales me shitje dhe reputacion të mirë nga klientët.

Imazhe të detajuara
Produkte të tjera
Kompania jone
Shërbimi ynë

1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do të gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur keni marrë
mallrat, testojini ato dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, kontaktoni me ne, ne do t'ju ofrojmë
mënyra e zgjidhjes për ju.

FAQ

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në kuti të bardha neutrale dhe kartona kafe. Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht,
ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: T/T 30% si depozitë dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave
para se të paguani bilancin.

Q3. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Q4. Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 30 deri në 60 ditë pasi të keni marrë paradhënien tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet
mbi artikujt dhe sasinë e porosisë tuaj.

P5. A mund të prodhoni sipas mostrave?
A: Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat ose vizatimet tuaja teknike. Ne mund të ndërtojmë kallëpe dhe pajisje.

P6. Cila është politika juaj e mostrës?
Përgjigje: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe
kostoja e korrierit.

P7. A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?
Përgjigje: Po, ne kemi 100% test para dorëzimit

P8: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip