VR
 • detajet e produktit

Për të ruajtur konkurrencën tonë në treg, Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka forcuar R&D aftësi për të përshpejtuar përparimin e zhvillimit të produktit të ri. Tani, ju njoftojmë se kemi zhvilluar në mënyrë të pavarur 2 inç 1157 Buellt Led sinjalizues të motorçikletës Drita e kuqe LED Drita e pasme e drejtimit për Sportster Dyna FLSTF e cila është më konkurruese. Ne krenohemi me shërbimin tonë të personalizuar dhe efikas. Me vite njohjeje dhe ekspertize në këtë fushë pune, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Sh.pk ka evoluar si një prodhues dhe furnizues i pasur në treg dhe ka shumë mundësi që kompania të ketë një zhvillim më të mirë në të ardhmen.

Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Emri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-FT-RR-2-1157BGarancia:12 muaj
Lloji:Dritë sinjalizuese e motorritNgjyra e dritës LED:E kuqe
Sasia LED:24 LED të brendshëm, 7 LED të jashtëm për të punuar si drita drejtimiJETËSIA:30000 orë
Certifikimi:CE, RoHs


Drita e kthesës së motorit 2 inç 1157 Buellt LED Drita e pasme LED e kuqe për Sportster Dyna FLSTF

përshkrim i produktit

 

Specifikim

Lloji Motoçikletë  drita sinjalizuese
Sasia LED 24 LED të brendshëm, 7 LED të jashtëm për të punuar si drita drejtimi
Dritë LED E kuqe
Jetëgjatësia 30000 orë

PRIZA& LUAJNI SINJALET E KTHESËS SË PARA
1157 LIDHJE BISHT

1. Unaza me dritë e jashtme e kuqe e zbehtë
2. Drita e frenave - E kuqe e ndezur e gjitha LED
3. Sinjali i kthesës - Të gjitha LED-të pulsin me të kuqe të ndezur

 
Veçoritë
Dizajni LED me funksion të dyfishtë përmban një unazë plastike që është e integruar në lente
• Përmban 7 LED për të punuar si drita
• Pas lentes përmban një grup LED për funksionet e sinjalit të kthesës dhe ose të dritës së frenimit
• Përshtatni të gjitha aplikacionet e përparme dhe të pasme me një prizë për një llambë të tipit 1157
• Instalim i thjeshtë plug and play
• Unazë e zezë e zbukuruar
 
Përshtatja:

Prizë& Luaj sinjale kthese të pasme në modelet amerikane të motoçikletave me 1157 baza të dyfishta kontakti (sinjalat e kthesës funksionojnë si drejtim, frenim dhe kthesë) dhe PA një dritë të pasme qendrore, si dhe 2009 - 2012 Street Bob. Duhet të ketë lente të stilit Bullet (pop-off).

2013& Sportistët e hershëm, 2011& Dinas më parë, 2010& Earlier Softails, 2013& Më parë H-D Touring dhe H-D Trikes dhe të gjitha modelet V-Rod kërkojnë një stabilizues SMART të sinjalit ose barazues ngarkese për të siguruar funksionimin e duhur dhe shpejtësinë e blicit të sinjaleve të kthesës LED.

 

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

 

 

 

Produkte me shitje të nxehta

 

 

 

kompania e Informacionit

 

Kompania jone

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve led dritë;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip