VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka bërë përparim të jashtëzakonshëm në zhvillimin e produkteve. Zëvendësimi për Dyna Sportster 883 1200 Road King Motorcycle Smoke Drita e pasme Llambat e Kthesës së Dritës së Fundit është produkt i kompanisë sonë i bërë nga teknologjitë më të fundit. Ajo kujdeset për tregjet e huaja. Ne i konsiderojmë veçoritë e produktit zëvendësimin për Dyna Sportster 883 1200 Road King Motorcycle Smoke Drita e pasme e Dritës së Prapave me sinjalin e kthesës së frenave si konkurrencën e tij kryesore. Miratimi i lëndëve të para me cilësi të lartë të blera nga furnitorë të besueshëm, Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Sh.pk ka cilësinë dhe avantazhet e garantuara të dritës led të makinës dhe motoçikletës, fenerit, dritës së mjegullës, dritës sinjalizuese, dritës së pasme. Për më tepër, ajo ka një pamje të dizenjuar nga dizajnerët tanë krijues, duke e bërë atë shumë tërheqëse në pamjen e saj.

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-HT10Emri i markës:Wukma
Modeli i makinës:MotoçikletëTensioni:12 V DC
Lloji:Dritë e pasme/frenave LEDMateriali:Plastike ABS
Funksioni:Frena (e kuqe), sinjali i kthesës (i verdhë, majtas dhe djathtas)Makina e markës:Motoçikletë
Ngjyrë:tymiJETËSIA:30000/orë
Certifikimi:CE IP67


Zëvendësim për Dyna Sportster 883 1200 Road King Drita e pasme me Tym Led Llambat e Kthesës

përshkrim i produktit

Specifikim

 

Lloji Dritë e pasme LED
Fuqia 30 w
Sasia LED 60 LED
Materiali Plastike ABS
Funksioni Frena (e kuqe), sinjali i kthesës (e verdhë, majtas dhe djathtas), drita e targës (e bardhë)
Ngjyrë tymi
Makinë Makinë Motoçikletë
Jetëgjatësia 30000 orë

 

Përshtatje 

 
1999-2006  Sportster XL1200C me porosi
2007-2010  Sportster XL1200C me porosi (EFI)
2000-2003  Sportster XL 1200S sport
2004-2006  Sportster XL883
2007-2008  Sportster XL883 (EFI)
2000-2006  Sportster XL883C me porosi
2011-2015  Sportster XL883L Superlow
2002-2003  Sportster XL883R
2005-2006  Sportster XL883R
1999-2005  Dyna Low Rider FXDL
2007-2008  Dyna Street Bob FXDB
1999-2005  Dyna Super Glide FXD
2007-2010  Dyna Super Glide FXD
2012-2016  Kthimi FLD
2007-2013  Electra Glide Classic FLHTC
2007-2016  Softail Fat Boy FLSTF
2007-2008  Rrëshqitje në rrugë turistike FLTR
2011-2013  Touring Road Glide Ultra FLTRU
2007-2016  Touring Road King FLHR


PS:Nuk mund të instalohet në modelet me dritë të pasme ekskluzive si XL 1200X, XL883N 
ose disa nga Dyna gjerë rrëshqitje, 2007 Sportster XL1200L.
Për çdo pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

 


 

Imazhe të detajuara

 

 

Produkte të ngjashme

 

 

 

 Produkte me shitje të nxehta 2019

 

 

 

kompania e Informacionit

Wukmaështë një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 5 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Wukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje mbi teknologjinë profesionale dhe promovimin. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Wukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

 

Ne ofrojmë llamba makinash led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitjes së nxehtë, nëse jeni të interesuar për produktet tona, më kontaktoni për kuotimin.

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip