Produktet
VR
 • detajet e produktit

GUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO, LTD


Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. konsiderohet si një nga furnizuesit kryesorë të dritave të pasme LED për dritat e pasme Led për motorët Harley. Suksesi i vazhdueshëm i produktit tonë është ndërtuar mbi çmimet konsistente dhe konkurruese, mjeshtërinë cilësore, kohën e shpejtë të përgjigjes dhe shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. do të përpiqet drejt përsosmërisë duke ndërtuar parimet tona të punës për garantimin e cilësisë për mbijetesë dhe kërkimin e risive për zhvillim, në gjithçka që ofrojmë. Ne kemi besim se do të kapërcejmë të gjitha vështirësitë dhe pengesat për të arritur një sukses në fund.


Drita e pasme Led për Motoçikletën Harley LED Dritat e pasme


Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-HT05Garancia:1 vit
Lloji:Drita e bishtitPërdorimi:Drita e pasme e motoçikletës
MOQ:1 copëNgjyrë:E kuqe
Cilësia:Cilesi e larteTransporti:DHL FEDEX TNT UPS EMS
PAGESA:TT Trade Assurance PaypalCertifikimi:CE RoHS

Përshtatje

Modelet e mëvonshme FLHTC, FLHTCU, FLHTCUL, FLHTK, FLHTKL nga '09 dhe FLTRU e viteve '16.

Detaje Imazhe

Kompania jone

Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin teknologjik, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat led të automobilave, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të mjegullës së makinave, dritat e punës led, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj. Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK.

FAQ

Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?

A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?

A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se

Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?

A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm

Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?

Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.

P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?

A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.

Q6: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.

P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?

Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;

2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,

pa marrë parasysh se nga vijnë

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip