VR
 • detajet e produktit

Falë përpjekjeve të Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Punonjësit e Ltd., puna jonë e zhvillimit është kryer pa probleme dhe me efikasitet. Drita jonë e frenave JK Drita e pasme LED për Kamionin Wrangler JK 2007 - 2017 Viti është zhvilluar për të udhëhequr trendin e industrisë me veçoritë e reja dhe pamjen unike. Rezultati i përmirësimeve në teknologji rezulton të jetë shumë pozitiv. Drita e përfunduar e frenave JK Drita e pasme LED për Kamionin Wrangler JK 2007 - 2017 Viti 2007 - 2017 karakterizohet nga cilësia e qëndrueshme. Mund të luajë vlerën e saj më të madhe në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. i përmbahet gjithmonë parimit të 'krijimit të vlerave për klientët dhe sjelljes së përfitimeve për palët e interesuara'. Në procesin e zhvillimit, ne fokusohemi shumë në cilësinë dhe sigurojmë që asnjë produkt i përsosur të mos u dorëzohet klientëve.

Nr. OE:Drita e pasmeModeli:grindavec III
Viti:2011-2016Pajisja e makinës:JEEP
Garancia:12 muaj, 1 vitVendi i origjinës:Guangdong, Kinë
Numri i modelit:WM-JTT10Emri i markës:WUKMA
Modeli i makinës:MakinëTensioni:12V, DC12V
Certifikimi:CE/ROHSMakina e markës:Makinë
Lloji:Dritë e pasme LEDNgjyrë:qartë
Shkalla e papërshkueshme nga uji:IP67Emri i produktit:Drita e pasme
Funksioni:Funksionimi i frenave të kthesës në drejtim të kundërtMOQ:1 palë
Version:Versioni i SHBA / BE


përshkrim i produktit

Drita e frenave JK Drita e pasme LED Drita e pasme për kamionin me shufër të hapur Wrangler JK 2007 - 2017 Viti

Specifikim:

Lloji: Dritat e pasme LED
Materiali: Shtresë ABS e zezë e qëndrueshme, lente tymi PMMA
Jetëgjatësia e LED: 50,000 orë
Ngjyra e dritës: E kuqe (në drejtim/frenim), e bardhë (mbrapa) , E KUQE (LAMPË E SINJALIT KTHIMOR)
Përshtatja: Fit për Jeep Wrangler JK 2007-2017
 
Karakteristikat:
Dizajn i fortë i papërshkueshëm nga uji.
Mund të përdoret për automjetet Wrangler JK 2007~2017, Versioni USA.
Thjesht fut dhe luaj, nuk ka nevojë të ndryshosh telat origjinale të qarkut të makinës.

Jeta e punës
50,000 orë
Tensioni
DC 12V-14V
Ngjyrë
E kuqe
Aplikacion
Drita e pasme LED Wrangler JK
Fuqia
24 w
Garancia
1 vjet
Emri i artikullit
Dritat e pasme Led
Funksioni
DC 12V-14V
Rendit
Drita e re e pasme për JK 07-17
MOQ
1 palë
Numri i modelit
WM-JTT10
Çmimi
USD 60~68 USD
Imazhe të detajuara
Kompania jone
Shërbimi ynë

1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do të gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur keni marrë
mallrat, testojini ato dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, kontaktoni me ne, ne do t'ju ofrojmë
mënyra e zgjidhjes për ju.

FAQ

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në kuti të bardha neutrale dhe kartona kafe. Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht,
ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: T/T 30% si depozitë dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave
para se të paguani bilancin.

Q3. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Q4. Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 30 deri në 60 ditë pasi të keni marrë paradhënien tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet
mbi artikujt dhe sasinë e porosisë tuaj.

P5. A mund të prodhoni sipas mostrave?
A: Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat ose vizatimet tuaja teknike. Ne mund të ndërtojmë kallëpe dhe pajisje.

P6. Cila është politika juaj e mostrës?
Përgjigje: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe
kostoja e korrierit.

P7. A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?
Përgjigje: Po, ne kemi 100% test para dorëzimit

P8: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë.

Titulli shkon këtu.

Makinë gjysmë-automatike për fryrjen e shisheve PET Makinë për bërjen e shisheve Makinë për formimin e shisheve Makina për bërjen e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.

Titulli shkon këtu.

Makinë gjysmë-automatike për fryrjen e shisheve PET Makinë për bërjen e shisheve Makinë për formimin e shisheve Makina për bërjen e shisheve PET është e përshtatshme për prodhimin e kontejnerëve dhe shisheve plastike PET në të gjitha format.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip