VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. i kushton shumë vite zhvillimit dhe prodhimit të aksesorëve të mrekullueshëm të makinave WUKMA LED dritat e pasme të llambës JK të pajtueshme për JK 2007-2017, si dhe duke ofruar shërbim profesional ndaj klientit. Është projektuar me delikatesë për të përmbushur standardet e industrisë. Në të ardhmen, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. do të përdorë plotësisht urtësinë e talenteve tona dhe do të përditësojë teknologjitë tona për të vazhduar me tendencat, për të realizuar ëndrrën tonë për të qenë një kompani me famë botërore.

Nr. OE:01Modeli:TJ, Wrangler
Viti:2003-2006, 1997-2006, 2014-2014, 2012-2016, 2010-2016Pajisja e makinës:JEEP
Garancia:12 muaj, 1 vitVendi i origjinës:Guangdong, Kinë
Numri i modelit:WM-JTT10Emri i markës:WUKMA
Modeli i makinës:Për JK 2007-2017Tensioni:12V, DC12V
Certifikimi:CE/ROHSMakina e markës:Makinë
Lloji:Dritë e pasme LEDNgjyrë:Tymosur/E kuqe
Shkalla e papërshkueshme nga uji:IP67Emri i produktit:Drita e pasme
Funksioni:Funksionimi i frenave të kthesës në drejtim të kundërtMOQ:1 palë
Version:Versioni i SHBA / BE


Prodhuesi i stilit të ri 12v makine me frenim të rrumbullakët të pasmë Drita e pasme për Jeep W-rangler JK 2007-2017 vit

 

përshkrim i produktit

Veçori:

 • Lloji i rrezes:Vrapim / Frenim / Kthim

 • Jeta e punës: 50000h+

 • Tensioni i punës: 12-30 V DC

 • Materialet e banimit: Alumini me derdhje, Lentet e PC, Mbulesa për PC

 

Aplikimet:

I përshtatshëm për Jeep JK 2007-2017
Ju lutemi sigurohuni përpara se të blini For Jeep wrangler JK 2007-2017 Versioni i SHBA ose version evropian!!!

 

Veçoritë:

1.Performancë e lartë: Konsumi më i ulët i energjisë; Shumë më e ndritshme për ta bërë drejtimin shumë më të sigurt; Dritat LED zgjasin më shumë se dritat jo LED të tregtimit

2.Garancia: 100 për qind e mbyllur nga elementët dhe kundër shpërthimit

3.Përmirësuar - miratuar nga DOT, Plug dhe luaj, instalim i lehtë.

4.Jetëgjatësia: 50000 orë. Mbrojtja nga tensioni i ulët, Çipi i drejtuesit të rrymës konstante me saktësi të lartë.

 

Ngjyra e tymosur 

 
Ngjyra e kuqe 
Ju lutemi sigurohuni përpara se të blini For Jeep wrangler JK 2007-2017 Versioni amerikan ose versioni evropian!!!
kompania e Informacionit

 

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve led dritë;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më e ulëta me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas , Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip