VR
 • detajet e produktit

Është e dyfishtë Amber LED Turn Signal Light Ring White Halo Smoke Grill Front Fit for Jeep Wrangler JK 2007-2017 dhe pamja që e dallon atë nga produktet e tjera në treg. Ne i kushtojmë vëmendje zgjedhjes së lëndëve të para dhe përdorimit të teknologjive të prodhimit. Në këtë mënyrë, cilësia dhe performanca e dritës LED të makinës dhe motoçikletës, fenerëve, dritës së mjegullës, dritës së sinjalit të kthesës, dritës së pasme mund të garantohet më mirë. Përdorimi i dyfishtë Drita e sinjalit të kthesës LED me ngjyrë të bardhë Halo unazë tymi Përshtatje për grilën e përparme të lenteve për prodhimin e Jeep Wrangler JK 2007-2017 na ka lejuar përdorim më efikas të burimeve dhe personelit. Produkti është shumë i njohur në fushat e aplikimit i Sistemit të Auto Ndriçimit. Që nga themelimi, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. kanë qenë gjithmonë në përputhje të rreptë me standardet ndërkombëtare dhe standardet e larta etike, duke u ofruar klientëve produkte shumë të besueshme. Ne kemi ndjekur gjithmonë parimin e biznesit të 'ndershmërisë& integritet', i cili siguron që çdo klient t'i ofrohen shërbimet më të besueshme.

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-J045 GBEmri i markës:Wukma
Modeli i makinës:JK, JK 07-17Tensioni:12 V DC
Lloji:Drita e sinjalit të kthesësMateriali:ABS
Temperatura e ngjyrave:2000 mijëNgjyra LED:Qelibar
Jetëgjatësia:30000/orëCertifikimi:CE/ROHS


Çiftoni unazën e bardhë të dritës së sinjalit të kthesës LED prej qelibar  Grilë e përparme me lentet e tymit të përshtatshme për Jeep Wrangler JK 2007-2017

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Emri Drita e sinjalit të kthesës
Tensioni 12 V
Fuqi 4 W
Lumen 144 LM
Materiali Strehimi ABS + Dritë LED
Ngjyra e dritës LED Qelibar
Numri i LED-ve 8 X LED / Dritë
Fiment për 2007-2017 JK JKU
Temperatura e ngjyrave 2000 mijë
Ngjyra e hijes E zezë
Jetëgjatësia 30000 orë

 

Ky listim përmban 1 palë sinjalizues të përparmë të grilës së përparme të rradhës LED të përparme - Lentet e tymit për 07-17 Jk.

- Dy (2) njësi sinjalizuese LED, ngjyra tymi.
- Këto llamba elegante do të përmirësojnë pamjen e Jeep Wrangler tuaj.
- Mos e zëvendësoni më kurrë një llambë! Dritat tona janë pa mirëmbajtje! I papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.
- Drita jonë e vërtetë plug-n-play nuk kërkon modifikime dhe instalimi zgjat vetëm 10 minuta.
- Zëvendësim i drejtpërdrejtë i parkimit& Dritat e sinjalit të kthesës janë ndërtuar në Jeep Wrangler 2007-2016.
- Specifikimet. NUK NEVOJET RELE SPECIALE.
 
 

 

Imazhe të detajuara

  

Produkte të ngjashme

 

 

 

kompania e Informacionit

 

Kompania jone

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip