Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

Me makineritë tona të pajisura plotësisht, ne mund të prodhojmë llambë sinjali LED me dritë anësore të motoçikletës, në formë shigjete 12V Treguesit e sinjalit të kthesës së motoçikletës Ngjyrë të bardhë të lehta, qelibar, sipas specifikave tuaja të sakta. E dizenjuar nga stilistë profesionistë, Llamba e sinjalit LED me dritë anësore të motorit në formë shigjete 12V Treguesit e sinjalit të kthesës së motoçikletës Ngjyra e bardhë e lehtë qelibar është tërheqëse në pamjen e saj. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd janë plot pasion për atë që po bëjmë tani. I ushqyer nga kultura korporative e unitetit dhe integritetit, çdo punonjës është optimist dhe vazhdimisht kërkon metoda më të mira dhe më të mira për të prodhuar produktet. Vizioni ynë është të krijojmë përfitime për partnerët dhe klientët tanë.

Viti:UniversaleModeli:Universale
Nr. OE:001Pajisja e makinës:Universale
Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Garancia:12 muaj
Numri i modelit:WM-MT24Modeli i makinës:Motoçikletë
Emri i markës:WukmaTensioni:DC12V
Lloji:Dritë sinjalizuese e motorritMakina e markës:Motoçikletë
Materiali:Plastike + MetalNgjyra e dritës LED:Qelibar/e bardhë
Ngjyrë:tymiJetëgjatësia:50000 orë
MOQ:1 Çifte

Drita anësore e motoçikletës Llambë sinjali LED në formë shigjete 12V Treguesit e sinjalit të kthesës së motoçikletës Ngjyrë të lehta të bardha qelibar

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Lloji  Dritë sinjalizuese e motorrit
Materiali  Plastike + Metal
Ngjyra e dritës LED  Qelibar/e bardhë
Ngjyrë  tymi
Makinë Makinë  Motoçikleta
MOQ  1 palë

 

 

 

Veçoritë

1. 100% Krejt i ri dhe me cilësi të mirë

2. Shkëlqim i lartë, konsum i ulët i energjisë

3. Përshtatje universale për motor

4. Lehtë për t'u instaluar

 

Paketa e përfshirë

2 copë x Drita për motor

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

Ju mund të pëlqeni

Ju mund të pëlqeni

 

 

 

 

 

 
kompania e Informacionit
Kompania jone
 
Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      Furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga‘CE/RoH dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilesi e larte—Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B.    Çmimi konkurrues—Jo më e lira, por më e ulëta me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dërgimit—7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip