VR
 • detajet e produktit

Që nga fillimi ynë, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. ka qenë e angazhuar në R&D të produkteve për të na mbajtur përpara konkurrentëve të tjerë në industri. Teknologjia është konkurrenca thelbësore e një kompanie. Që nga themelimi, ne kemi hulumtuar dhe zhvilluar teknologji të nivelit të lartë për t'u siguruar që procesi i prodhimit është shumë efikas. Ai mbulon një gamë të gjerë dhe zakonisht shihet në fushën(et) e aplikimit të Sistemit të Ndriçimit Automatik. Duke ndjekur standardet shkencore dhe të avancuara të prodhimit, ne i kemi bërë me sukses llambat e pasme FLHTCU FLHTCUL FLHTK FLHTKL FLTRU, For Fits '14 më vonë, të shkëlqyera në performancën e tyre. Nëpërmjet testeve të shumëfishta, drita LED e makinës dhe motoçikletës, fenerët, dritat e mjegullës, dritat e sinjalit të kthesës, dritat e pasme janë vërtetuar të shkëlqyera etj. Para fillimit të tij, ai ka kaluar certifikatat e disa autoriteteve ndërkombëtare dhe kombëtare.

Viti:UniversaleModeli:Universale
Nr. OE:001Pajisja e makinës:Universale
Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Garancia:12 muaj
Numri i modelit:WM-HT12Modeli i makinës:Motoçikletë
Emri i markës:WukmaTensioni:DC12V
Lloji:Dritë sinjalizuese e motorritMakina e markës:Motoçikletë
Materiali:ABS plastikeNgjyra e dritës LED:E kuqe
Ngjyrë:E zezëJetëgjatësia:30000 orë


Për përshtatshmërinë e modeleve FLHTCU FLHTCUL FLHTK FLHTKL FLHTKL FLTRU të viteve 14 më vonë Dritat e pasme LED ndihmëse Dritat e pasme të frenave të ndezura 

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Lloji Dritë sinjalizuese e motorrit
Lloji i ndriçimit LED
Materiali ABS plastike 
Ngjyra e dritës LED E kuqe
Ngjyrë E zezë
Makinë Makinë Motoçikleta
MOQ 1 palë

 

 Veçoritë

Të vendosura në hapjen e shtyllës së parafangos, këto llamba LED shtojnë ndriçim elegant dhe praktik në pjesën e pasme të biçikletës.
Dritat e kuqe LED lëshojnë një shkëlqim të butë si neoni kur ndezja është e ndezur dhe rreshti qendror i llambave LED me veprim të shpejtë digjet me shkëlqim kur aktivizohen frenat ose sinjalet e kthesës.
Dhe kur biçikleta është e parkuar, llambat e errëta mbushin hendekun midis parafangos dhe çantës së shalës për një pamje të pastër dhe të parregullt.
Llambat janë montuar në një strehë të mbyllur që rrëshqet në hapje dhe mbahen në vend me pajisjen mbështetëse të shalës dhe një jastëk ngjitës
Kompleti i plotë përfshin llambat majtas dhe djathtas dhe një parzmore instalime elektrike me prizë dhe luaj
Lehtë për t'u instaluar
LLOJI I NDRIÇIMIT:  LED


Përshtatje
Përshtatet me modelet e mëvonshme FLHTCU, FLHTCUL, FLHTK, FLHTKL dhe FLTRU.
2019
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Ultra Limited FLHTK
Ultra e kufizuar FLHTKL e ulët
Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU
2018
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Ultra Limited FLHTK
Ultra e kufizuar FLHTKL e ulët
Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU
2017
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Ultra Limited FLHTK
Ultra e kufizuar FLHTKL e ulët
Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU
2016
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Electra Glide Ultra Classic Ultra FLHTCUL
Ultra Limited FLHTK
Ultra e kufizuar FLHTKL e ulët
Rrëshqitje në rrugë Ultra FLTRU
2015
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Electra Glide Ultra Classic Ultra FLHTCUL
Ultra Limited FLHTK
Ultra e kufizuar FLHTKL e ulët
2014
Electra Glide Ultra Classic FLHTCU
Ultra Limited FLHTK

 

Paketa e përfshirë
1 grup (llambë majtas dhe djathtas dhe parzmore me shkëputje të shpejtë)

 

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

Ju mund të pëlqeni

Ju mund të pëlqeni

 

 

 

 

 

 
kompania e Informacionit
Kompania jone
 
Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip