VR
 • detajet e produktit

Punonjësit tanë janë të aftë në përdorimin e teknologjive më të avancuara. Në fushën(et) e aplikimit të Sistemit të Ndriçimit Automatik, Zëvendësimi i Dritës së Tretë të Tretë të frenave, Drita e pasme e pasme WUKMA për Dodge Ram 1500 2500 3500 2010-2018 përdoret gjerësisht dhe shumë i njohur nga përdoruesit. Është projektuar në përputhje me standardet kombëtare. Kërkimi dhe zhvillimi janë shtyllat mbi të cilat mbështetet e ardhmja e kompanisë sonë. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. do të vendosë më shumë theks në përmirësimin e R&D forca në të ardhmen për zhvillimin e produkteve të reja më kreative dhe konkurruese.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:WUKMA
Numri i modelit:WM-PK47Garancia:12 muaj
Lloji:Dritat e frenave të 3-taNr. OE:001
Tensioni:12 VI papërshkueshëm nga uji:IP67
Materiali:ABS plastikeNgjyra e lehtë:kuqe/bardhe
Jetëgjatësia:30000 orëNgjyrë:E zezë
Përshtatja:Kit For Dodge Ram 1500 2500 3500 2010-2018


Specifikim
artikull
vlerë
Vendi i origjinës
Kinë
Emri i markës
WUKMA
Numri i modelit
WM-PK47
Garancia
12 muaj
Lloji
Drita e tretë e frenave
Certifikimin
CE
OE Nr.
001
Tensioni
12 V
ngjyrë
E zezë
material
ABS plastike
Jetëgjatësia
30000 orë
Ngjyra e çelur
kuqe/bardhe
përshkrim i produktit
Përshtatja:
Kit For Dodge Ram 1500 2009-2018
Kit For Dodge Ram 2500 2010-2018
Kit For Dodge Ram 2500 2010-2018
Paketimi& Dorëzimi
Pagesa:
Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.
30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

Mënyra e transportit:
Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

Koha e dërgimit:
a, Në magazinë: 1-3 ditë
b, Pa stok: 5-15 ditë
Profili i Kompanisë
FAQ
1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë produktin tonë?
A: 12 muaj

2 Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?
Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio për llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë falas
zëvendësimet për ju me porosinë tuaj të ardhshme falas, Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?
Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do t'ju përgjigjet brenda 8 orëve
t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona;

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
Përgjigje: Po, sigurisht që mundemi; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe
gjërat e tjera do të jenë mbi ne;

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?
Përgjigje: Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip