VR
 • detajet e produktit

Produkti është bërë nga teknologjitë, disa prej të cilave janë zhvilluar vetë, ndërsa të tjerat janë mësuar nga marka të tjera të famshme. Në fusha si Sistemi i Ndriçimit Automatik, produkti ynë përdoret gjerësisht për shkathtësinë dhe cilësinë e garantuar. Sistemi i ndriçimit automatik Për pyetjet e produktit, mbështetje teknike dhe pyetje të tjera, mund të na kontaktoni në çfarëdo mënyre të përcaktuar në faqen tonë "Na kontaktoni".

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-JR04Emri i markës:Wukma
Modeli i makinës:MakinëTensioni:12 V DC
Lloji:Sistemi i kontrollit të panelit të ndërrimitMax Watts:960 W
Materiali:ABS plastikeNgjyra e lehtë:Blu
GJITHËZGJATJA E JETËS:50000 (h)Certifikimi:CE IP67


Kompleti i kutisë së panelit të kontrollit me 6 çelësa për Wrangler JK JKU 2007-2018 Aksesorë makinash Dritat LED Dritat e barit

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Lloji Sistemi i kontrollit të panelit të ndërrimit
Max Watts 960 W
Rele e fuqisë 40 amp * 6
Siguresa e tehut 30 amp * 1, 20 amp * 3, 15 amp * 2
Materiali ABS plastike
Ngjyra e çelur Blu
Përshtatje JK JKU 2007-2018
Jetëgjatësia 50000 orë

 

Sistemi i kontrollit të panelit të ndërrimit


Më shumë se 6 këmbë instalime elektrike
Madhësia: 12.1" * 8.1"* 3.9"
Dy grupe lidhësesh të rrymës me ndriçuesit
Pesha: 3.2 lbs
Sistemi i panelit komutues

 

Përshtatje

Për 2007-2018 JK dhe JKU, paneli i çelësit të sipërm është universal për të gjitha JK-të, dhe shiriti i kllapave është vendosur në të majtë për 2009-2018 JK në fabrikë. nëse i yti është 2007-2008 Jep wrangler, thjesht lëviz shiritin e kllapës në qendër për të përshtatur lakin e këmbësorit (lathi "U" në xhamin e sipërm). nëse e juaja është Jep JK 2009-2018, thjesht filloni të instaloni pa rregulluar shiritin e kllapave.

 Paketa përfshin
1. Paneli i ndërprerësit
2. Vida + Kllapa për montim + Shirit
3. Kutia e stafetës dhe siguresave + Har
4. Lidhja e kabllove vetë-mbyllëse + Terminalet + Terminalet e bashkimit të shpejtë
5. Instaloni Insturction
 
 

Imazhe të detajuara

 

  

Produkte të ngjashme

 

 

Produkte me shitje të nxehta 2019

 

 

 

kompania e Informacionit

 

Kompania jone

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve led dritë;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip