Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

Përpjekjet tona mujore në Kërkimin dhe Zhvillimin e produkteve më në fund u shpaguan. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. e ka transformuar me sukses idenë novatore në realitet - Kompletet e ndriçimit me shitje të nxehtë 2021 të përshtatshme për 2014-2018 Street Glide Special FLHXS Led Headlight. Është seria më e re e produkteve të kompanisë sonë tani. Auto Lighting System ka kaluar një sërë sistemesh ndërkombëtare të sigurimit të cilësisë dhe certifikimit të sigurisë së produktit. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. do të miratojë vazhdimisht strategji pozitive të marketingut për të zhvilluar tregje të reja, duke krijuar kështu një rrjet më të shëndoshë shitjesh. Për më tepër, ne do të përforcojmë kërkimin shkencor dhe do të përpiqemi shumë për të mbledhur më shumë talente për t'u fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të reja. Dëshira jonë është të bëhemi një nga ndërmarrjet më konkurruese në treg.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-J048B+J045F-B+J047Garancia:1 vit
Pajisja e makinës:Të tjeraNr. OE:E panjohur
Modeli:Të tjeraViti:Të tjera
Tensioni:12 VI papërshkueshëm nga uji:IP67
Jetëgjatësia:50000 orëÇip LED:Osrams
Certifikimi:DOT, SAE, E-Mark, CE

Komplete ndriçimi me shitje të nxehta 2021 Fit ForSoftail Slim Softail DeluxeFener Led
Përshkrimi i produkteve
Feneri
Drita e mjegullës
 Kllapa
Madhësia
7 inç
Madhësia
4.5 inç
 7 inç i dritës së kokës
Tensioni
12 V DC
Tensioni
12 V DC
Alumini
Fuqia
45 w
Fuqia
30 W
E zezë/krom
Lumen
Përshëndetje: 3800LM E ulët: 2200LM
Lumen
1440 LM
Materiali
Lidhja e aluminit e derdhjes
Materiali
Lidhja e aluminit e derdhjes
Temperatura e ngjyrave
6000-6500 mijë
Temperatura e ngjyrave
6000-6500 mijë
Nuk ka rele Canbus, lidhës H4, unazë Halo
Lidhës H11, unazë Halo
Paketimi Përfshirë
1 copë Fener led 7 inç +2 copë Dritë mjegullore LED 4,5 inç + 1 copë Kllapë për montimin e fenerëve led 7 inç +1 copë Parzmore elektrike për fenerët + 2 copë lidhës
Përshtatja:
2006-2017 Street Glide FLHX 2014-2018 Street Glide Special FLHXS 2010-2011 Street Glide Trike FLHXXX 2009-2016 Tri Glide Ultra Classic FLHTCUTG 2004-2007 Road King Custom FLHRS 1995-2014 Road King FLHR 1998-2006 Road King Classic EFI FLHRCI 2007-2013 Road King Classic FLHRC 1996-2006 Mbreti Rrugor EFI FLHRI 2004-2006 Rruga Mbreti Custom EFI FLHRSI 2001-2006 Fat Boy EFI FLSTFI 2016-2017 FaT Boy S FLSTFBS 2000-2017 Fat Boy FLSTF 2010-2016 Fat Boy Lo FLSTFB 2012-2016 Switchback FLD 1995-2017 Heritage Softail Classic FLSTC 2001-2006 Heritage Softail Classic EFI FLSTCI 1995-2013 Electra Glide Classic FLHTC 1995-2009 Electra Glide Standard FLHT 1999-2002 Electra Glide Classic EFI FLHTCI 1994-1995 Electra Glide Road King FLHR 1995-1997 Ultra Classic Electra Glide FLHTCU 2005-2013 Ultra Classic Electra Glide FLHTCU 1995-2004 Ultra Classic Electra Glide EFI FLHTCUI 1994-2013 Electra Glide Classic FLHTC 2010-2013 Electra Glide Ultra Limited FLHTK 2002 CVO Road King FLHRSEI 2003 CVO Road King 2 FLHRSEI2 2004-2005 CVO Electra Glide FLHTCSE 2006-2013 CVO Ultra Classic Electra Glide FLHTCUSE
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Koha e dërgesës:
TNT/DHL/FEDEX: 3-5 ditë
Transporti detar: 25-35 ditë
Linja ajrore: 3-5 ditë
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED për automobila, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, dritat lëvizëse led, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, grindavec JEEP, SUV, ATV, jashtë rrugës etj.
Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK
Avantazhi ynë
1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës.
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do t'i gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur të merrni mallrat, provoni
ato, dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, na kontaktoni, ne do t'ju ofrojmë mënyrën e zgjidhjes.
Certifikatat
Komentet e klientëve
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip