VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA PHOTOELECTIRC CO. LTD


Duke përthithur më të mirët dhe më të ndriturit për t'u bashkuar me ne, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. e ka më të lehtë dhe më efikase të zhvillojë produkte në baza të rregullta. Kompletet e dritave LED me mbulesë mbrojtëse Për BMW R1200gs R1200GS Adv 06 -13 është rezultati më i ri që kombinon të gjitha përpjekjet dhe mençurinë e punonjësve tanë. Në Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd., është qëllimi ynë që të ofrojmë produkte me cilësi më të lartë dhe shërbime superiore për klientët tanë, duke qenë të dyja prioriteti ynë kryesor. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. do të vazhdojë të adoptojë strategji marketingu shkencore dhe të avancuara për t'u fokusuar në zgjerimin e tregut, duke formuar një rrjet të plotë shitjesh në të gjithë botën. Për më tepër, ne do t'i kushtojmë më shumë vëmendje mbledhjes së talenteve, duke siguruar që urtësia novatore dhe konkurruese të distilohet për zhvillimin afatgjatë të kompanisë sonë.

Fenerët LED më të shitur për BMW R1200gs R1200GS Adv 06 -13


Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-BMW-R1200GSGarancia:1 vit
Lloji:FeneriPërshtatja:2005 - 2012 R1200GS / 2006 -2013 R1200GS Adv Feneri
Lumen:4000LM/1800LMMateriali:Aliazh alumini
Certifikimi:CE

Detaje Imazhe


Kompania jone
 
Guangzhou Wukma Photoelectric Co,.Ltd është një kompani ndjekëse industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e teknologjisë për elektronikë LED dritat. Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët e projektuesit LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motorët Harley Davidson, Jeep Wrangler, SUV, ATV, Off- rrugë, etj. Produktet tona shiten në të gjithë botën. Amerika, Evropa dhe Lindja e Mesme janë tregjet tona kryesore. Përveç kësaj, ne gjithashtu u shërbejmë shumë vendeve të largëta. Thjesht na kontaktoni sa më shpejt!
Qëllimi ynë është të sjellim përvojën më të mirë të mundshme të blerjeve për çdo entuziast që na viziton në dyqan ose në internet. Besoni dhe zgjidhni neve!!!

1. Mirë se vini në prodhim OEM/ODM: Produkt, Paketa...
2. Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
3. Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, porosia e mostrës pranohet
4. Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
5. Shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, shumë të përgjegjshme, shërbim online 24 orë.
6. Garanci afatgjatë pas shitjes, 6 muaj ose 1 vit për artikuj të ndryshëm.


Komentet e klientëve


Avantazhi ynë
 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip