VR
 • detajet e produktit

Investimi ynë i rëndë në produktin R&D më në fund u shpagua. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka nxjerrë me sukses një seri të re produktesh, përkatësisht versionin BE Smoke LED Saddlebag Runing Brake Turn Light For Motocycle CVO Electra Road Glide 2014-2020. Është krejtësisht unik në disa aspekte, duke përfshirë pamjen, veçoritë dhe aplikacionet e tij. Sistemi i ndriçimit automatik Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd janë plot pasion për atë që po bëjmë tani. I ushqyer nga kultura korporative e unitetit dhe integritetit, çdo punonjës është optimist dhe vazhdimisht kërkon metoda më të mira dhe më të mira për të prodhuar produktet. Vizioni ynë është të krijojmë përfitime për partnerët dhe klientët tanë.

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-HT14Emri i markës:Wukma
Modeli i makinës:MotoçikletëTensioni:12 V DC
Lloji:Drita e sinjalit të kthesës për çanta LEDMateriali:Plastike ABS
Makina e markës:MotoçikletëFunksioni:Drita e sinjalit të kthesës&Dritë drejtimi&Drita e frenave
Ngjyra e lehtë:Dritë e kuqe/qelibariPozicioni:Majtas dhe djathtas Në pjesën e pasme
GJITHËZGJATJA E JETËS:30000 ore puneNgjyrë:tymi


Versioni BE Smoke LED Saddlebag Runing Brake Amber Turn Light Për Motorcycle CVO Electra Road Glide 2014-2020 

përshkrim i produktit

Specifikim

 

Lloji Drita e sinjalit të kthesës për çanta LED
Materiali Plastike ABS
Funksioni Drita e sinjalit të kthesës&Dritë drejtimi&Drita e frenave 
Ngjyra e çelur Dritë e kuqe/Amber
Pozicioni Majtas dhe djathtas Në pjesën e pasme
Ngjyrë tymi
Makinë Makinë Motoçikletë
Jetëgjatësia 30000 orë

 


Përshtatje

Përshtatet për modelet FLHTCU, FLHTCUL, FLHTK, FLHTKL, FLTRU dhe FLHTKSE dhe FLTRUSE të viteve '16 të mëvonshme.

2020

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

Përshtatet për CVO Limited FLHTKSE

Përshtatet për Road Glide Ultra FLTRU

 

2019

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

Përshtatet për CVO Limited FLHTKSE

Përshtatet për Road Glide Ultra FLTRU

2018

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

CVO Limited FLHTKSE

Përshtatet për Road Glide Ultra FLTRU

2017

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

Përshtatet për CVO Limited FLHTKSE

Përshtatet për Road Glide Ultra FLTRU

2016

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCUL

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

Përshtatet për CVO Limited FLHTKSE

Përshtatet për Road Glide Ultra FLTRU

Përshtatet për CVO Road Glide Ultra FLTRUSE

2015

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCUL

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

Përshtatet për FLHTKL Ultra Limited Low

2014

Përshtatet për Electra Glide Ultra Classic FLHTCU

Përshtatet për FLHTK Ultra Limited

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

Produkte të ngjashme

 

 

 

Produkte me shitje të nxehta

 

 

 

kompania e Informacionit

Wukmaështë një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 5 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Wukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje mbi teknologjinë profesionale dhe promovimin. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Wukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

 

Ne ofrojmë llamba makinash led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitjes së nxehtë, nëse jeni të interesuar për produktet tona, më kontaktoni për kuotimin.

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip