VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka prodhuar, eksportuar dhe furnizuar me cilësi të shkëlqyeshme LED Headlight Fit For Harley Fat Bob Dual Head Llam për Motor. Kompania jonë ka investuar shumë në R&D dhe përmirësimet e teknologjive. Kjo ka dhënë rezultate fillestare përfundimisht. Meqenëse avantazhet e llambave të dyfishta të kokës për motoçikleta "Led Headlight Fit For Harley Fat Bob" zbulohen vazhdimisht, ai është përdorur gjerësisht në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit të Motoçikletave. Duke kombinuar të gjithë performancën e mirë të lëndëve të para të adoptuara, Llamba jonë e Fenerit Led Fit For Harley Fat Bob Dual Head llamba për motoçikleta është vërtetuar se aplikohet në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit të Motoçikletave. Stafi ynë e ka testuar shumë herë atë në fushat e aplikuara , produkti mund të japë performancën e tij më të mirë si qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-FAT01Garancia:1 vit
Certifikimi:CE


Led Headlight Fit For Harley Fat Bob Dyal Head Light Për Motor
Përshkrimi i produkteve
Artikulli
Fit For Harley Fat Bob Drita e Dyfishtë e Kokës për Fenerët Led të Motoçikletës
Lloji
Fener led
Tensioni
9-32 V
Lumen
3500LM/5500LM
Temperatura e ngjyrave
6000-6500 mijë
Jetëgjatësia
50000 orë
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED për automobila, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, dritat lëvizëse led, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, JEEP grindavec, SUV, ATV, jashtë rrugës etj. Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoH, E-MARK
Certifikatat
Komentet e klientëve
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip