Produktet
VR
 • detajet e produktit

Drita e pasme me drita LED e kuqe e pasme Për FXST, FXSTB, FXSTC dhe FXSTS të 03-të më vonë është krijuar me ide dizajni në modë. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd ofron një standard të lartë shërbimi së bashku me çmimet konkurruese. Falë karakteristikave të shumta që janë testuar nga inspektorët tanë QC, drita LED e makinave dhe motoçikletës, fenerët, dritat e mjegullës, dritat e sinjalit të kthesës, dritat e pasme kanë një aplikim të gjerë në fusha të ndryshme, kryesisht duke përfshirë dritën e pasme të motoçikletës. Ne kemi një besim të vendosur se aplikimi i gjerë i produktit do ta shtyjë industrinë të zhvillohet dhe të përparojë me shpejtësi.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-HT06Garancia:1 vit
Lloji:Drita e bishtitPërdorimi:Drita e pasme e motoçikletës
MOQ:1 copëNgjyrë:E kuqe
Cilësia:Cilesi e larteTransporti:DHL FEDEX TNT UPS EMS
PAGESA:TT Trade Assurance PaypalCertifikimi:CE RoHS


Drita e pasme e kuqe e parafangos së pasme LED për FXST, FXSTB, FXSTC dhe FXSTS 03 të mëvonshme
Përshkrimi i produkteve
Përshtatja:
Përshtatet XL-të e mëvonshme ’99 (përveç XL883N, XL1200CX, XL1200N, XL1200V, XL1200X dhe ’11-më vonë XL1200C), ’99-'17 FXDL,
'18 më vonë FXLR, FLHC dhe FLHCS,
'03-më vonë FXST, FXSTB, FXSTC dhe FXSTS,
'00-'17 FLST, FLSTC, FLSTF, FLSTFB, FLSTFBS dhe FLSTSB,
'09-më vonë FLHRC, FLHTC, FLHTCU, FLHTK dhe FLTRU
Modelet turistike ’99-’08 (përveç FLHX, '05 FLHTCSE, '07-'08 FLHRSE dhe modelet e pajisura me çantën e zhvendosjes së targave P/N 53702-04).
Nuk i përshtatet modeleve me parafango Bobtail.


Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e teknologjisë për dritat LED
elektronikë. Produktet tona kryesore janë dritat led të automobilave, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, led
dritat e drejtimit, shufrat e dritave led, fenerët e projektorit etj., kostum për motoçikleta H-D, JEEP wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës etj. Të gjitha
produktet janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK
Certifikatat
Komentet e klientëve
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip