VR
 • detajet e produktit

Inxhinierët tanë profesionistë kanë ekspertizë në përdorimin e teknologjive. Ka një gamë të gjerë gamë dhe shihet gjerësisht në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Përdorimi i mirëintegruar i teknologjive kontribuon në procesin e prodhimit me efikasitet të lartë. Është vërtetuar se produkti është i domosdoshëm në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Dizajni i Dritës së Rrëshqitjes së Sinjalit të Poshtëm të Grilit të Poshtëm të Zkarës LED WUKMA për rrëshqitje me motor 2014-2018 2019 2020 mendohet me kujdes se i përshtatet trendit të tregut, duke na mbajtur një hap përpara nga prodhuesit e tjerë. Është bërë nga lëndë të para që janë testuar nga inspektorët tanë të QC. Duke i përpunuar ato materiale me teknologji të përmirësuara, ne sigurojmë që produkti të ketë kaq shumë përparësi. Drita LED për makinën dhe motoçikletën, fenerët, dritat e mjegullës, dritat sinjalizuese, dritat e pasme do të sjellin komoditet dhe përfitime për klientët.

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-HT17Emri i markës:Wukma
Modeli i makinës:motoçikletëTensioni:12 V DC
Lloji:Moto Lower Fairing Grill LightingMateriali:ABS plastike
Funksioni:Sinjalet e drejtimit/kthesëJetëgjatësia:50000 orë
Ngjyrë:kromCertifikimi:CE IP 67


Drita e drejtimit të sinjalit të kthesës së poshtme të grilës LED të kromit WUKMA për rrëshqitje me motor 2014-2018 2019 2020

përshkrim i produktit

 Specifikim

Lloji Moto Lower Fairing Grill Lighting
Materiali ABS plastike
Funksioni Sinjalet e kthesës me qelibar të bardhë
Jetëgjatësia 50000 orë
Ngjyrë krom

Lidhe Paly

 

 

Aplikacion

'14-'19 FLHTCU, '15-'16 FLHTCUL, '14-'20 FLHTK, '15-'19 FLHTKL, '14-'20 FLHTKSE, '16-'19 FLTRU, '20 FLTRK, '15-' 16 FLTRUSE, '15-'19 FLHXSE, '14-'20 FLHTCUTG dhe '20 FLHTCUTGSE

 

Imazhe të detajuara

 

 

Produkte me shitje të nxehta

 

 

kompania e Informacionit

Wukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 5 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Wukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje mbi teknologjinë profesionale dhe promovimin. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Wukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

 

Ne ofrojmë llamba makinash led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitjes së nxehtë, nëse jeni të interesuar për produktet tona, më kontaktoni për kuotimin.

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve led dritë;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip