VR
 • detajet e produktit

Gjithmonë insistoni në marrjen e teknologjisë si produktivitetin e parë për të përmirësuar R&Forca D, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. ka zhvilluar me sukses Llambat e sinjalit të kthesës të dritave të pasme të frenave të pasme LED të motorçikletës me lente të kuqe për 125 200 250 390 2013-2016. Të dhënat e matura tregojnë se plotësojnë kërkesat e tregut. Llambat e sinjalit të kthesës me lentet e kuqe LED të frenave të pasme të motorçikletës për 125 200 250 390 2013-2016 nuk janë prodhuar vetëm për të tërhequr vëmendjen e njerëzve, por edhe për t'u sjellë atyre komoditet dhe përfitime. E dizenjuar nga stilistë kreativë, drita LED e makinave dhe motoçikletave, fenerët, dritat e mjegullës, dritat sinjalizuese, dritat e pasme paraqesin një stil estetike. Përveç kësaj, karakterizohet shkëlqyeshëm falë lëndëve të para të miratuara me cilësi të lartë dhe teknologjive të nivelit të lartë.

Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Emri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-KM-01Garancia:12 muaj
Lloji:Dritë sinjalizuese e motorritModeli i makinës:Motoçikletë
Materiali:ABSJetëgjatësia:50000 orë
Ngjyra e dritës LED:Qelibar/e kuqe


Llambat e sinjalit të kthesës me lentet e kuqe LED të frenave të pasme të motorit për 125 200 250 390 2013-2016 

përshkrim i produktit

 

Specifikim

Lloji Dritë sinjalizuese e motorrit
Materiali ABS
Ngjyra e dritës LED Amber/E kuqe
Ngjyrë tymi
Makinë Makinë Motoçikleta
MOQ 1 palë

 

 

Aplikacion

 

Për 125 2011-2016

Për 200 2012-2016

Për 250 2015-2016

Për 390 2013-2016

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

 

 Produkte me shitje të nxehta
kompania e Informacionit

 

Kompania jone

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip