VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA PHOTOELECTRIC CO LTD


Gjithmonë insistoni në marrjen e teknologjisë si produktivitetin e parë për të përmirësuar R&Forca D, Aukma ka zhvilluar me sukses Dritën e Rrotullimit të Sinjalit të Poshtëm të Grilit të Zi LED Fairing për Rrëshqitje në Touring 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020. Pas vitesh rritjeje dhe zhvillimi, ne kemi zotëruar me pjekuri teknologjitë e prodhimit. Në tregun e aksesorëve Harley Davidson, dritat tona duke përfshirë fenerët LED të rrumbullakët 7 inç, dritën e mjegullës, dritën e pasme led dhe më shumë dritë janë të markës së nxehtë. Na kontaktoni direkt me email ose telefonatë për të marrë më shumë informacion rreth produkteve ose shërbimeve tona.

Sinjali i kthesës për grilën e poshtme të skarës së zezë LED Dritë drejtimi ForTouring Glide 2014-2020 Sinjalet e kthesës LED të motorit


Viti:UniversaleModeli:Universale
Nr. OE:001Pajisja e makinës:Universale
Vendi i origjinës:Guangdong, KinëGarancia:12 muaj
Numri i modelit:WM-HT17Modeli i makinës:Universale
Emri i markës:WUKMATensioni:12 V
Materiali:Plastike ABSLloji:Drita e sinjalit të kthesës së motoçikletës
JETËSIA:50000 ore puneFunksioni:Sinjalet e drejtimit/kthesë
ngjyrë:E zezë

Përshtatje

Fit For Harley Touring 2014-2019 FLHTCU, 2015-2016 FLHTCUL, 2014-2021 FLHTK, 2015-2019 FLHTKL, 

2014-2021 FLHTKSE, 2016-2019 FLTRU, 2020-2021 FLTRK, 2015-2016 FLTRUSE, 

2015-2019 FLHXSE& 2014-2021 FLHTCUTG, 2020-2021 FLHTCUTGSE

Fit For Harley Touring FLHTCU Electra Glide Ultra Classic 2014-2019

Fit For Harley Touring FLHTCUL Electra Glide Ultra Classic Low 2015-2016

Fit For Harley Touring FLHTCUTG Tri Glide Ultra 2014-2021

Fit For Harley Touring FLHTK Electra Glide Ultra Limited 2014

Fit For Harley Touring FLHTK Ultra Limited 2015-2021

Fit For Harley Touring FLHTKL Ultra Limited Low 2015-2019

Fit For Harley Touring FLHTKSE CVO Limited 2014-2021

Fit For Harley Touring FLHXSE CVO Street Glide 2015-2021

Fit For Harley Touring FLTRK Road Glide Limited 2020-2021

Fit For Harley Touring FLTRU Road Glide Ultra 2016-2019


Detaje imazhe

Kompania jone
Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 8 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Aukma-s, jo vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje për teknologjinë profesionale dhe promovimin. 

Ne ofrojmë llamba mjegullore led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita jashtë rrugës led, drita të pasme led dhe më shumë produkte led. Këto janë produktet tona të shitjes së nxehtë, nëse jeni të interesuar për produktet tona, më kontaktoni për kuotimin.


FAQ
 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë produktin tonë?

A: 12 muaj

2 Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?
Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio për llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë falas
zëvendësimet për ju me porosinë tuaj të ardhshme falas, Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?
Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do t'ju përgjigjet brenda 8 orëve
t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona;

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
Përgjigje: Po, sigurisht që mundemi; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe
gjërat e tjera do të jenë mbi ne;

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?
Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip