VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. e mbante mend akoma kohën kur zhvilluam me sukses produktin e ri - Për Dritën e Dritës së Trenit Led DRL LED Drita Dite të Lada Niva. Produkti është absolutisht i ri dhe ka diçka të ndryshme në të. Pas kryerjes së testeve të shumta, stafi ynë teknik ka dëshmuar se përdorimi i teknologjisë siguron që dritat e drejtimit të dritave të drejtimit të Lada Niva DRL LED të Ditës të performojnë plotësisht. Klientët e angazhuar në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit të Motoçikletave flasin shumë për produktin tonë. Nën udhëheqjen e bordit të drejtorëve të kompanisë sonë, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. kanë përmirësuar vazhdimisht teknologjitë tona dhe kanë prezantuar makineritë e nivelit të lartë për të udhëhequr vazhdimisht trendin e tregut dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit në mënyrë që të kënaqin çdo klient. Synimi ynë është të bëhemi një nga ndërmarrjet më të besueshme në treg.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-LA03Garancia:1 vit
Lloji:Drita e bishtitPërdorimi:Drita e pasme e motoçikletës
MOQ:1 copëNgjyrë:E zezë
Cilësia:Cilesi e larteTransporti:DHL FEDEX TNT UPS EMS
PAGESA:TT Trade Assurance PaypalCertifikimi:CE RoHS


Për dritat e sinjalit të kthesës LED të Lada Niva DRL LED Dritat e ditës
Përshkrimi i produkteve
* Materiali i Strehimit: ABS Plastikë
* Lentet materiale: PMMA
* Tensioni LED: 12 V
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e teknologjisë për dritat LED
elektronikë. Produktet tona kryesore janë dritat led të automobilave, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, led
dritat e drejtimit, shufrat e dritave led, fenerët e projektorit etj., kostum për motoçikleta H-D, JEEP wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës etj. Të gjitha
produktet janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK
Certifikatat
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip