VR
 • detajet e produktit

Duke përdorur teknologji shumë të avancuara dhe metoda më të reja, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. ka zhvilluar Komplete Dritash për Jeep Wrangler JL 2018-2020 Sport LED Fender Drita me sinjal kthese gjatë ditës. Është në shitje duke filluar tani dhe ne mirëpresim kërkesën tuaj. Teknologjitë e nivelit të lartë janë adoptuar për prodhimin e produktit. Kur produkti prodhohet dhe përdoret në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik, stabiliteti dhe avantazhet e tij mund të shfaqen plotësisht. Duke u mbështetur në produktet tona të shkëlqyera dhe strategjinë e arsyeshme të marketingut, Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka një besim të fortë se ne do të marrim një pjesë të madhe të tregut në të ardhmen dhe do të përfitojmë gjithashtu nga palët tona të interesit.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-JL77Garancia:1 vit
Pajisja e makinës:JEEPNr. OE:E panjohur
Modeli:grindavecViti:2016-2018
Tensioni:12 VEmri i produktit:Drita e sinjalit të kthesës
Makina e markës:Përdoret vetëm për makinën JL SportNgjyrë:I tymosur
Certifikimi:CE


Përshkrimi i produkteve
Artikulli
Komplete dritash për Jeep Wrangler JL 2018-2020 Fender LED sportiv Drita e sinjalit të kthesës gjatë ditës
Lloji
Drita e sinjalit të kthesës LED
Materiali
Alumini
Tensioni
12 V DC
Temperatura e ngjyrave
5000 mijë
Ngjyra e çelur
E bardha
Jetëgjatësia
30000h
Aplikacion
Përdoret vetëm për makinën JL Sport
Veçori
-Dizajn unik me patentë pamjeje, për t'ju ndihmuar të shmangni konkurrencën
-Bërë me çipa LED super të shndritshëm, zëvendëson dritën halogjene
-Plue dhe luaj, duhen vetëm 20 minuta për të instaluar fenerin, super shpejt për të kryer gjithçka.
-I papërshkueshëm nga uji& i papërshkueshëm nga pluhuri, me respirator për vlerësim më të mirë të papërshkueshëm nga uji
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Koha e dërgesës:
TNT/DHL/FEDEX: 3-5 ditë
Transporti detar: 25-35 ditë
Linja ajrore: 3-5 ditë
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED për automobila, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, dritat lëvizëse led, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, grindavec JEEP, SUV, ATV, jashtë rrugës etj.
Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK
Certifikatat
Avantazhet tona
1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës.
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do t'i gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur të merrni mallrat, provoni
ato, dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, na kontaktoni, ne do t'ju ofrojmë mënyrën e zgjidhjes.
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip