VR
 • detajet e produktit

Produkti është bërë nga teknologjitë, disa prej të cilave janë zhvilluar vetë, ndërsa të tjerat janë mësuar nga marka të tjera të famshme. Në fusha si Sistemi i Ndriçimit Automatik, produkti ynë përdoret gjerësisht për shkathtësinë dhe cilësinë e garantuar. Teknologjia përmirëson shumë performancën e produktit dhe përshpejton procesin e prodhimit. Ajo ka një gamë të gjerë aplikimi të zgjeruar dhe është e njohur në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Duke u kthyer në ditët e mira të vjetra, Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. kanë bërë çmos për të arritur qëllimin tonë për t'u shërbyer klientëve me produkte dhe shërbime cilësore. Në të ardhmen, ne do të vazhdojmë të përmirësojmë aftësitë tona dhe të përmirësojmë teknologjitë për të ofruar produkte më shumë dhe më të mira për të kënaqur nevojat në rritje të klientëve.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:WUKMA
Numri i modelit:WM-PK15Garancia:12 muaj
Lloji:Drita e tretë e frenaveNr. OE:001
Tensioni:12 VMateriali:ABS plastike
Ngjyra e lehtë:E kuqe + e bardhëJetëgjatësia:30000 orë
Përshtatja:Për 2004 2005 2006 2007 2008 F150 Explorerngjyrë:e zezë
Certifikimi:CE


përshkrim i produktit

Përshtatja:

Për FORD 04-08 F150/EXPLORER **NUK PËRSHTAT PËR 04 HERITAGE
Specifikim
artikull
vlerë
Vendi i origjinës
Kinë
Emri i markës
WUKMA
Numri i modelit
WM-PK15
Garancia
12 muaj
Lloji
Drita e tretë e frenave
Certifikimin
CE
OE Nr.
001
Tensioni
12 V
Ngjyra e çelur
e kuqe + e bardhë
Materiali
ABS plastike
Jetëgjatësia
30000 orë
Përshtatje
Për 2004 2005 2006 2007 2008 F150 Explorer
ngjyrë
e zezë
Paketimi& Dorëzimi
Pagesa:
Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.
30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

Mënyra e transportit:
Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

Koha e dërgimit:
a, Në magazinë: 1-3 ditë
b, Pa stok: 5-15 ditë
Profili i Kompanisë
FAQ
1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë produktin tonë?
A: 12 muaj

2 Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?
Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio për llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë falas
zëvendësimet për ju me porosinë tuaj të ardhshme falas, Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?
Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do t'ju përgjigjet brenda 8 orëve
t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona;

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
Përgjigje: Po, sigurisht që mundemi; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe
gjërat e tjera do të jenë mbi ne;

6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?
Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip