VR
 • detajet e produktit

Zbatimi i teknologjisë në procesin e prodhimit të produktit rezulton të jetë shumë i dobishëm. Duke shfaqur stabilitet dhe qëndrueshmëri, produkti është i përshtatshëm për fushën(et) e Dritës së Mjegullës për Je-ep. Zëvendësimi i llambës së drejtimit 4 inç të rrumbullakët LED për mjegullën Engjëll për Jeep Wrangler JK TJ 1997-2017 kryen funksion të fuqishëm dhe ka avantazhe të forta. Në këtë shoqëri të drejtuar nga teknologjia, 2014 fokusohet në përmirësimin e R&D forca dhe vazhdoni të zhvilloni teknologji të reja në mënyrë që të rrisim konkurrencën tonë në industri. Ne synojmë të bëhemi një nga ndërmarrjet lider në treg.

Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Emri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-J044FGarancia:12 muaj
Pajisja e makinës:UniversaleNr. OE:001
Viti:UniversaleModeli:Universale
Tensioni:12 VLloji:Drita e mjegullës së makinës
Fuqia:30 WLumen:1440 LM
Materiali:AluminiTemperatura e ngjyrave:6000 mijë
Jetëgjatësia:30000 (h)Ngjyrë:E zezë
Certifikimi:CE, IP67


 

Zëvendësim i llambës drejtimi engjëllit të dritës së rrumbullakët LED për mjegullën 4 inç për Jeep Wrangler JK TJ  1997-2017

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Lloji Dritë mjegullore LED 4 inç
Fuqia 30 w
Lumen 1440 LM
Materiali Alumini 
Ngjyrë E zezë
Makinë Makinë Makinë
Temperatura e ngjyrave 6000 mijë
MOQ 1 palë

 

 

 

Imazhe të detajuara

 

 

 

Produkte të ngjashme Ju mund të pëlqeni

 

 

kompania e Informacionit
Kompania jone
 
Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip