VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO.LTD


Duke prezantuar teknologji inovative të nivelit të lartë, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd ka shkurtuar periudhën e zhvillimit të produktit. Teknologjitë moderne inovojnë mjete për prodhimin e përsosur të Për 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Ford F150 LED Dritat e Mjegullës 2400LM Projektor me prizë të drejtpërdrejtë llambat e mjegullës. Deri më tani, zonat e aplikimit të produktit janë zgjeruar në Sistemin Auto Dritë. Për të mbajtur veten përpara konkurrentëve të tjerë, ne do të përpiqemi përpara për të përmirësuar R&D forca dhe aftësia teknologjike. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Sh.p.k. shpreson se një ditë ne do të zhvillojmë produkte më shumë dhe më të mira pa u mbështetur në teknologjitë e të tjerëve.

Sistemi i ndriçimit automatik 24W Llambë mjegullore Led Fit Ford F150 2007-2014 Llamba mjegullore e pajtueshme me ekspeditën 2007-2015


Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:AUKMA
Numri i modelit:WM-F150DGarancia:12 muaj
Pajisja e makinës:FordNr. OE:Dritë mjegulle universale
Modeli:F-150Viti:2015-2016
Tensioni:12 VCertifikimi:CE ROHS IP67
Fuqia:24 WMadhësia:4 inç
Shkalla e papërshkueshme nga uji:IP 67Materiali:Strehimi Diecast Alumini
Temperatura e ngjyrave:6500K-7000KTemperatura e punës:--40°C~85°C
Jetëgjatësia:30000 orëLloji i llambës:LED
Lloji:DRITË MJEGULLI

përshkrim i produktit

Për Ford F150 LED dritat e mjegullës Llamba e mjegullës së projektorit me prizë direkte 


Specifikimet

Opsioni i kupave: E zezë      

Fuqia: 24 W                                                              

Rrezi led dhe lumen:  2LEDX12W,  2000 LM                                                            

I papërshkueshëm nga uji:  IP65                                                                                              

Materiali i lenteve: PC                                      

Materiali i banimit: Alumini 


Përshtatje

Për Ford F150 2007 - 2014 (07-10 kër. një kllapë montimi)
Për Ford Ranger 2008-2011
Për Ford Expedition 2007-2015  

Imazhe të detajuara
Kompania jone

Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 8 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve aukma. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Aukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje për teknologjinë profesionale dhe promovimin.

Ofrojmë llamba makinash led, shufra led dritash, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita sinjalizuese led, drita mjegullore Led, drita të pasme Led dhe më shumë drita led. Këto janë produktet tona të shitura, nëse jeni të interesuar për produktet tona, Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Aukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

Shërbimi ynë

1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do të gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur keni marrë
mallrat, testojini ato dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, kontaktoni me ne, ne do t'ju ofrojmë
mënyra e zgjidhjes për ju.

FAQ

Q1. Cilat janë kushtet tuaja të paketimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, ne i paketojmë mallrat tona në kuti të bardha neutrale dhe kartona kafe. Nëse keni patentë të regjistruar ligjërisht,
ne mund t'i paketojmë mallrat në kutitë tuaja të markës pasi të marrim letrat tuaja të autorizimit.

Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: T/T 30% si depozitë dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave
para se të paguani bilancin.

Q3. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Q4. Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, do të duhen 30 deri në 60 ditë pasi të keni marrë paradhënien tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet
mbi artikujt dhe sasinë e porosisë tuaj.

P5. A mund të prodhoni sipas mostrave?
A: Po, ne mund të prodhojmë nga mostrat ose vizatimet tuaja teknike. Ne mund të ndërtojmë kallëpe dhe pajisje.

P6. Cila është politika juaj e mostrës?
Përgjigje: Ne mund të furnizojmë mostrën nëse kemi pjesë të gatshme në magazinë, por klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe
kostoja e korrierit.

P7. A i testoni të gjitha mallrat tuaja përpara dorëzimit?
Përgjigje: Po, ne kemi 100% test para dorëzimit

P8: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip