VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA PHOTOEELECTRIC CO.LTD


Aukma ruan norma të rrepta të cilësisë për të prodhuar llambat LED me sinjalizim, krahasuar me dritat e tjera sinjalizuese TuGN të ngjashme në treg, dritat e mjegullës LED të makinës dhe motoçikletës sonë, fenerët, dritat e sinjalit të kthesës, dritat e pasme, mund të jenë shumë të qëndrueshme dhe afatgjatë kur aplikuar në fushën(et) e Sistemit të Ndriçimit Automatik. Komplete dritash me shënues anësor Fender Flare për Jeep Wrangler JL 2018 2019, si një nga produktet tona më të mira dhe më të fundit, meritonte të vihej re gjerësisht dhe të shfaqej për klientët në mbarë botën.

Llambat e përparme me sinjal të kthesës LED Komplete dritash anësore të shënjuesit me ndezje parafango për Jeep Wrangler JL 2018 2019


Viti:UniversaleModeli:Universale
Nr. OE:001Pajisja e makinës:Universale
Vendi i origjinës:Guangdong, KinëGarancia:12 muaj
Numri i modelit:WM-JL24Modeli i makinës:Aksesorë Makine, Makina JL 2018+
Emri i markës:AUKMATensioni:12 V
Materiali:ABSNgjyra e lehtë:qelibar
JETËSIA:50000 orëLloji:Dritë sinjalizuese LED
Ngjyrë:E zezëCertifikimi:CE


përshkrim i produktitPagesa

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.
30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.
Koha e dërgimit
a, Në magazinë: 1-3 ditë
b, Pa stok: 5-15 ditë


Kompania jone

Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 8 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve aukma. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Aukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje për teknologjinë profesionale dhe promovimin.

Ofrojmë llamba makinash led, shufra led dritash, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita mjegull Led, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitura, nëse jeni të interesuar për produktet tona, Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Aukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.


Avantazhi i Kompanisë
 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LEDInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip