VR
 • detajet e produktit
TGUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO. LTD


Që nga themelimi, kompania jonë është fokusuar në ngritjen e një ekipi të zhvillimit të teknologjisë i cili synon të zhvillojë dhe përmirësojë teknologjitë për të prodhuar në mënyrë efektive produkte. Përdorimet e tij janë zgjeruar në fushën(et) e Zëvendësimit të llambave të drejtimit të dritave LED të rrumbullakëta 4 inç për Jeep Wrangler JL 2018 2019. Është projektuar në përputhje me standardin kombëtar. Për sa i përket dizajnit të tij, Zëvendësimi i llambës së drejtimit me drita LED të rrumbullakët 4 inç për Jeep Wrangler JL 2018 2019 është projektuar nga një ekip dizajnerësh tanë që janë gjithmonë pranë trendit të industrisë dhe mbajnë vigjilent ndaj ndryshimeve.

Zëvendësimi i llambës së drejtimit të dritave të mjegullës LED të rrumbullakët 4 inç për Jeep Wrangler JL 2018 2019


Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Emri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-JLF01Garancia:12 muaj
Pajisja e makinës:UniversaleNr. OE:001
Viti:UniversaleModeli:Universale
Tensioni:12 VLloji:Dritë mjegullore LED
Fuqia:30 WLumen:1440LM*2
Materiali:Alumini i derdhurTemperatura e ngjyrave:6500 mijë
Jetëgjatësia:30000 ore puneNgjyrë:E zezë
Certifikimi:CE RoHs IP67


Imazhe të hollësishme


 


Kompania jonë

Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 8 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve aukma. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Aukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje për teknologjinë profesionale dhe promovimin.Ofrojmë llamba makinash led, shufra led dritash, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita mjegull Led, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitura, nëse jeni të interesuar për produktet tona, Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Aukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.


 

 

Shërbimet tona

Shërbimet Aukma

A. Furnizues me përvojë të produkteve të udhëhequr nga drita;

B. Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C. furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D. 7/24 shërbim për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni

A. Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B. Çmimi konkurrues-Jo më i liri, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C. Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D. Koha e dorëzimit-7-15 ditë për prodhim masiv


Avantazhi i Kompanisë
 


 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip