Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

Ajo që po dëshmoni këtu është drita e shkëlqyer LED e makinës dhe motoçikletës, fenerët, dritat e mjegullës, dritat e sinjalit të kthesës, drita e pasme e Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd..Pritet që ajo të udhëheqë trendin e industrisë. Të dhënat e matura tregojnë se plotësojnë kërkesat e tregut. Dizajni është aspekti më i mrekullueshëm i Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd.. Dizajni i saj vjen nga dizajnerët tanë të cilët janë të ndjeshëm ndaj modës dhe i njohin shumë mirë nevojat komerciale të tregut. Gjithashtu, drita LED e makinave dhe motoçikletave, fenerët, dritat e mjegullës, dritat sinjalizuese, dritat e pasme nga lëndë të para të përzgjedhura mirë.

Vendi i origjinës:guangdongEmri i markës:WUKMA
Numri i modelit:WM-PK23Garancia:12 muaj
Lloji:Aksesorë, Depozita e karburantitNgjyrë:E zezë
Materiali:ABSE përputhshme:Për Dodge
MOQ:10 copëCertifikimi:ce

Edicioni i avullit të dyerve të gazit të karburantit, i përshtatshëm i zi mat për 2008-2019 Dodge Challenger Fuel Filler Door

përshkrim i produktit

 

Specifikim

 

Lloji Dera e gazit me karburant
Tensioni 12 V DC
Ngjyrë E zezë
Materiali Plastike
E përputhshme

Përshtatet2008-2019 për Dodge Challenger

 

 

 

 

 

kompania e Informacionit
Kompania jone
 

 

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar si DHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      Furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga‘CE/RoH dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilesi e larte—Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B.    Çmimi konkurrues—Jo më e lira por më e ulëta me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dërgimit—7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj 

 

2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?

   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas , Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi.

 

3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë.

 

4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona; 

 

5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?

   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne; 

 

 6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?

  Përgjigje: Po, sigurisht, por është në dispozicion vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip