VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Sh.pk. ka përvojë të pasur shumëvjeçare në prodhimin e Aksesorëve të Makinave 4,5 inç 30w Dritat e Mjegullës Led të Makinave. Suksesi i vazhdueshëm i produktit tonë është ndërtuar mbi çmimet konsistente dhe konkurruese, mjeshtërinë cilësore, kohën e shpejtë të përgjigjes dhe shërbimin e jashtëzakonshëm ndaj klientit. Për të mbajtur veten përpara konkurrentëve të tjerë, ne do të përpiqemi përpara për të përmirësuar R&D forca dhe aftësia teknologjike. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Sh.p.k. shpreson se një ditë ne do të zhvillojmë produkte më shumë dhe më të mira pa u mbështetur në teknologjitë e të tjerëve.

Nr. OE:001Tensioni:12 V
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Guangdong, Kinë
Numri i modelit:WM-J045F-DEmri i markës:Wukma
Modeli i makinës:UniversaleCertifikimi:RoHS
Emri i produktit:Drita e mjegullës së makinës 4.5 inç


përshkrim i produktit

Led dhe lumen: 6LEDX5W, 2400 LM

IP: IP65 

Materiali i lenteve: PC

Materiali i banimit: Alumini 

Imazhe të detajuara
Produkte të ngjashme
Rreth nesh
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip