VR
 • detajet e produktit
GAUNGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO,. LTD


Që nga fillimi ynë, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. ka qenë e angazhuar në R&D të produkteve për të na mbajtur përpara konkurrentëve të tjerë në industri. Teknologjia zakonisht adoptohet për projektimin dhe prodhimin e produktit. Për sa i përket shërbimit dhe praktikës së saj, Fenerët me rreze të ulët Led Led motori 12V Për BMW G310GS G310R G 310 GS R 310GS 2016 2017 2018 mund të shihen zakonisht në fushë ( ) i Sistemit të Ndriçimit të Motoçikletave. Përdorur në Sistemin e Ndriçimit të Motoçikletave, Fenerët me rreze të ulët Led të Motoçikletës 12V për BMW G310GS G310R G 310 GS R 310GS 2016 2017 2018 ka një perspektivë premtuese aplikimi.


Fenerët e projektit LED me rreze të ulët të motorit Hi 12V Për BMW G310GS G310R G 310 GS R 310GS 2016 2017 2018


Modeli:WM-G310-H02
Viti:2008-2013, 2005-2008
Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:WUKMA
Pajisja e makinës:Motor Rruga BMWNumri i modelit:G310-H02
Garancia:12 muajEmri i produktit:Feneri i motoçikletës G310
Lloji i llambës:Feneri i projektorit LEDShkalla e papërshkueshme nga uji:IP67
Përshtatja:për BMW G310GS G310R G 310 GS R 310GS 2016 2017 2018Tensioni:12 V DC
Funksioni:Përshëndetje me rreze të ulët dhe DRL


Imazhe të detajuara


kompania e Informacionit

Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 8 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve aukma. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Aukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje për teknologjinë profesionale dhe promovimin.

Ne ofrojmë shirita led, dritat e punës led, dritat e drejtimit led, fenerët led, dritat led offroad, dritat e mjegullës Led, dritat e pasme Led, dritat e sinjalit led dhe më shumë produkte led. Këto janë produktet tona të shitura, nëse jeni të interesuar për produktet tona, Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Aukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

Shërbimet tona
Shërbimet Aukma

A. Furnizues me përvojë të produkteve të udhëhequr nga drita;

B. Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C. furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D. 7/24 shërbim për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni

A. Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B. Çmimi konkurrues-Jo më i liri, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C. Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D. Koha e dorëzimit-7-15 ditë për prodhim masiv

Avantazhi i Kompanisë
 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip