Produktet
VR
 • detajet e produktit

Ne sollëm gamën e gamës së cilësisë premium të dritave LED të makinave dhe motoçikletave, fenerëve, dritës së mjegullës, dritës sinjalizuese, dritës së pasme, të cilat ne i furnizojmë dhe tregtojmë. Ne mund ta prodhojmë këtë produkt sipas specifikave tuaja të sakta. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka zhvilluar një reputacion lider në treg në industri për ofrimin e produkteve dhe zgjidhjeve të jashtëzakonshme. Aftësia e jashtëzakonshme i sheh përpjekjet tona në R&D.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-C007-LGarancia:1 vit
Certifikimi:CE


Përshkrimi i produkteve
Artikulli
Feneri 7" i motoçikletës për FLHRS me porosi të King Road 2004-2007
Lloji
Feneri LED 7 inç
Tensioni
9-32 V
Lumen
6LEDX12W, 4500 LM/3LEDX5W, 3200 LM
Temperatura e ngjyrave
6000-6500 mijë
Jetëgjatësia
50000 orë
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
WM-C008-L
WM-7S02
WM-H701
WM-H702
WM-J048C
WM-J0078
Paketimi&Transporti
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED për automobila, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, dritat lëvizëse led, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, JEEP grindavec, SUV, ATV, jashtë rrugës etj. Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoH, E-MARK

Avantazhi ynë

1. Mirë se vini në prodhim OEM/ODM: Produkt, Paketa... 2. Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin përpara shitjes
3. Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, porosia e mostrës pranohet
4. Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.5. Shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, shumë të përgjegjshme, shërbim online 24 orë.
6. Garanci afatgjatë pas shitjes, 6 muaj ose 1 vit për artikuj të ndryshëm.
FAQ
Q1. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q2. A mund të kem një katalog për produktet tuaja? A: Sigurisht, kontaktoni drejtpërdrejt me shitjet në fund të faqeve.
Q3. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
Q4: A mund ta ndryshoj adresën time të transportit pas vendosjes së një porosie?
Përgjigje: Ju lutemi, këshillohuni që adresa juaj e transportit nuk mund të rishikohet pasi porosia të jetë dërguar. Nëse është urgjente, ju lutemi kontaktoni
kompania e transportit të vendndodhjes direkt kur artikujt mbërritën në vendin tuaj, nëse ka kosto shtesë, ne nuk do ta përballojmë atë.
Q5: Si mund ta gjurmoj porosinë time?
Përgjigje: Ne do t'ju tregojmë informacionin tuaj të ndjekjes sapo porosia juaj të jetë dërguar. Zakonisht ju do të merrni numrin e përcjelljes një ditë
pasi të kemi dërguar porosinë tuaj.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
Q7: A ngarkoni tatimin mbi shitjet?
Përgjigje: Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne nuk e ngarkojmë tatimin tuaj. Por siç kërkohet nga ligji, porositë dërgohen kudo në bazë të taksave në vendin tuaj
politikë me porosi, ju lutemi vini re këtë paraprakisht për të shmangur problemet tregtare.
Pyetja 8:Po nëse artikulli(et) që kam marrë janë me defekt/të pasaktë/dëmtuar?
Përgjigje: Ju lutemi na kontaktoni brenda 7 ditëve nga marrja e porosisë tuaj nëse keni marrë mallin që është i pasaktë, i munguar dhe/ose i dëmtuar. Ju lutemi përfshini numrin tuaj të porosisë, fotografitë e artikullit(eve) dhe të gjitha referencat e lidhura me marrjen e paketës tuaj. ne
do të bëjmë çmos për të zgjidhur rastin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip