VR
 • detajet e produktit

Investimi ynë i rëndë në produktin R&D më në fund u shpagua. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. ka nxjerrë me sukses një seri të re produktesh, përkatësisht Led Head Llampa 5,7 inç LED Fener Rrumbullakët për Përshtatet '06-'11 VRSCD dhe VRSCDX. Është krejtësisht unik në disa aspekte, duke përfshirë pamjen, veçoritë dhe aplikacionet e tij. Auto Lighting System ka fituar vëmendje dhe vlerësim të lartë nga industria dhe tregu. Në procesin e inovacionit të vazhdueshëm sipërmarrës, Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd. i përmbahet gjithmonë filozofisë së biznesit të 'cilësia vjen e para'. Ne do të kuptojmë mundësitë e kohës dhe do të vazhdojmë gjithmonë me trendet e industrisë. Besojmë se një ditë do të bëhemi një nga ndërmarrjet lider në tregun global.

Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-557EGarancia:1 vit
Pajisja e makinës:Të tjeraNr. OE:E panjohur
Modeli:Të tjeraViti:Të tjera
Tensioni:12 VCertifikimi:CE


Përshkrimi i produkteve
Artikulli
Aksesorë për motoçikleta Fener i rrumbullakët LED 5,7 inç për përshtatje VRSCD '06-'11 dhe VRSCDX
Lloji
Led Dritë kokë
Materiali
Alumini
Tensioni
12 V DC
Temperatura e ngjyrave
6000-6500 mijë
Ngjyra e çelur
E bardha
Jetëgjatësia
50000h
Veçori
-Dizajn unik me patentë pamjeje, për t'ju ndihmuar të shmangni konkurrencën
-Bërë me çipa LED super të shndritshëm, zëvendëson dritën halogjene
-Plue dhe luaj, duhen vetëm 20 minuta për të instaluar fenerin, super shpejt për të kryer gjithçka.
-I papërshkueshëm nga uji& i papërshkueshëm nga pluhuri, me respirator për vlerësim më të mirë të papërshkueshëm nga uji
Detaje Imazhe
Rekomandoni Produkte
Paketimi&Transporti
Koha e dërgesës:
TNT/DHL/FEDEX: 3-5 ditë
Transporti detar: 25-35 ditë
Linja ajrore: 3-5 ditë
Profili i Kompanisë
Guangzhou Wukma Photoelectrial Co., Ltd
Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjen e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED për automobila, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, dritat lëvizëse led, shufrat e dritës led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, grindavec JEEP, SUV, ATV, jashtë rrugës etj.
Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK
Certifikatat
Avantazhet tona
1. Mirë se vini në prodhim OEM: Produkt, Paketa...
2. Rendi i mostrës.
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. Pas dërgimit, ne do t'i gjurmojmë produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur të merrni mallrat, provoni
ato, dhe më jepni një koment. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, na kontaktoni, ne do t'ju ofrojmë mënyrën e zgjidhjes.
FAQ
Q1. A mund të kem një porosi mostër për dritë LED?
A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.
Q2. Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
A: Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
Q3. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës led?
A: MOQ i ulët, 1pc për kontrollin e mostrës është i disponueshëm
Q4. Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Përgjigje: Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
P5. A është në rregull të printoj logon time në produkt me dritë LED?
A: Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.
Q6: A ofroni garanci për produktet?
A: Po, ne ofrojmë 1 vit garanci për produktet tona.
P7: Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?
Përgjigje: 1. Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;
2. Ne respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësohemi me ta,
pa marrë parasysh se nga vijnë
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip