VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA PHOTOELECTIRC CO.LTDPërpjekjet tona mujore në produktin R&D më në fund u shpagua. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. e ka transformuar me sukses idenë novatore në realitet - Llamba LED për mjegullën e motorit WUKMA për dritat ndihmëse LED R1200GS ADV F800GS F700GS F650GS K1600. Është seria më e re e produkteve të kompanisë sonë tani. Është në përputhje me standardet e industrisë. Falë karakteristikave të shumta që janë testuar nga inspektorët tanë QC, fenerët e rrumbullakët LED të makinës dhe motoçikletës, dritat e mjegullës, dritat e sinjalit të kthesës, dritat e pasme kanë një aplikim të gjerë në fusha të ndryshme, kryesisht duke përfshirë aksesorët e motoçikletave. Ne mbajmë një besim të fortë se gjerësia aplikimi i produktit do ta shtyjë industrinë të zhvillohet dhe të përparojë me shpejtësi.

Dritat e mjegullës LED të motorit Aukma për R1200GS ADV F800GS F700GS F650GS K1600 LED ndihmëse për mjegullën


Vendi i origjinës:Guangdong, Kinë (kontinent)Emri i markës:Wukma
Numri i modelit:WM-BWM-04Garancia:12 minuta
Lloji:Llamba ndihmëse BWMFuqia:40 W
Rreze:Rreze me pikaNgjyra e lehtë:E bardhë e ndritshme
Materiali:Strehimi Diecast AluminiFrena e montimit:Kllapë rregullimi universal 360 °
Temperatura e ngjyrës:6000K E bardhëJETËSIA:30000 H
Ngjyra e banesës:Ngjyra e zezëCertifikimi:CE, IP67

Imazhe të detajuara


kompania e Informacionit

Aukma është një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 5 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Wukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje mbi teknologjinë profesionale dhe promovimin.

Ne ofrojmë llamba makinash led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita të pasme Led dhe produkte të tjera led. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Wukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

Shërbimet tona

Aukma Shërbimet 

A. Furnizues me përvojë të produkteve të udhëhequr nga drita;

B. Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

Furnizuesi C. golden, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.7/24 shërbim për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni

A. Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B. Çmimi konkurrues - Jo më i liri, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C. Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D. Koha e dorëzimit-7-15 ditë për prodhim masiv

Avantazhi i Kompanisë
 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip