VR
 • detajet e produktit
GUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO.LTD


Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. është fokusuar në përmirësimin e teknologjive për të zhvilluar rregullisht dritën e re LED. Ne kemi bërë me sukses fenerët e rrumbullakët LED të përshtatshëm për Honda CB400 CB500 CB1300 Hornet 250 Hornet 600 Hornet 900 VTECVTR250. Me veçoritë e reja, drita LED e makinave dhe motoçikletave, fenerët, dritat e mjegullës, dritat e sinjalit të kthesës, dritat e pasme pritet të udhëheqin trendin e industrisë.  Përshtatet për Honda CB400 CB500 CB1300 Hornet 250 Hornet 600 Hornet 900 VTECVTR250 ofron jo vetëm cilësi të shkëlqyer, por edhe çmim shumë të favorshëm. Shpresojmë që një ditë të bëhemi lider në industri.

Feneri i rrumbullakët LED i përshtatshëm për Honda CB400 CB500 CB1300 Hornet 250 Hornet 600 Hornet 900 VTECVTR25


Vendi i origjinës:Guangdong, KinëEmri i markës:Aukma
Numri i modelit:WM-HH1Garancia:1 vit
Pajisja e makinës:HondaNr. OE:E panjohur
Modeli:grindavecViti:2016-2018
Tensioni:12 VLloji:Drita e kokës
Modeli i makinës:JKFuqia:36W/24W
Certifikimi:CE

Përshtatje

Biçikletë Honda

Honda CB400 CB500 CB1300

Hornet250 

Hornet600 

Hornet900 VTECVTR250


Detaje Imazhe

kompania e Informacionit

Guangzhou Wukma Photoelectrial Co, Ltd Është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin e teknologjisë, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e elektronikës së dritave LED. Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED për motorët, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, dritat e punës led, led dritat e vozitjes, shufrat e dritave led, fenerët e projektorit etj, kostum për motoçikleta H-D, JEEP grindavec, SUV, ATV, jashtë rrugës etj. Të gjitha produktet tona janë direkt nga fabrika në përputhje me ISO9001.2000, produktet kanë certifikatë CE, RoHs, E-MARK


Shërbimet tona
Shërbimet Aukma

A. Furnizues me përvojë të produkteve të udhëhequr nga drita;

B. Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C. furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D. 7/24 shërbim për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni

A. Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknika të mira

B. Çmimi konkurrues-Jo më i liri, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C. Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D. Koha e dorëzimit-7-15 ditë për prodhim masiv

Avantazhi i Kompanisë
 •           
  Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
 •           
  8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Türkçe
   ภาษาไทย
   Ελληνικά
   русский
   Português
   한국어
   日本語
   italiano
   français
   Español
   Deutsch
   Українська
   Shqip
   čeština
   Slovenščina
   Azərbaycan
   Gjuha aktuale:Shqip