Produktet
VR
 • detajet e produktit

Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd. është bërë një lider i njohur në industrinë e Sistemit të Ndriçimit Automatik me produktin e saj me cilësi të lartë dhe shërbimin e shkëlqyer. Ai është krijuar për të përmbushur kërkesat dhe kërkesat në ndryshim të klientëve. Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd kanë kuptuar rëndësinë e teknologjisë. Vitet e fundit, ne kemi investuar shumë në përmirësimin dhe përmirësimin e teknologjisë dhe kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të reja. Në këtë mënyrë, ne mund të zëmë një pozicion më konkurrues në industri.

Nr. OE:001Viti:Universale
Modeli:UniversalePajisja e makinës:Universale
Garancia:12 muajVendi i origjinës:Gunagdong, Kinë (kontinent)
Numri i modelit:WM-HTAT01Emri i markës:Wukma
Modeli i makinës:MotoçikletëTensioni:12 V DC
Lloji:Dritë e pasme/frenave LEDParametri:310MA/ 105MA 3.7W
Sasia LED:135 LED e kuqe + 6 LED të bardhaNgjyra e lehtë:E bardhë + e kuqe
Lloji i dritës:VezullimMateriali:ABS plastike
JETËSIA:50000 orëNgjyrë:tymi
Certifikimi:Shenja CE E DOT


Drita e pasme LED e frenave me drita të bardha/të kuqe 12V Drita e pasme e shtrirjes për motoçikleta strobing mbrapa katrore 

përshkrim i produktit

Specifikim

 

Lloji Dritë e pasme LED
Parametri 310MA/ 105MA  3.7 W
Sasia LED 135 LED e kuqe + 6 LED të bardha
Materiali Plastike ABS
Funksioni Drita e drejtimit/pushimit dhe Drita e Frenave
Ngjyra e çelur E kuqe + e bardhë
Ngjyrë tymi
Jetëgjatësia 50000 orë

 

 

Përshtatje 

Sigurohuni që t'i përshtatet biçikletës tuaj më poshtë

Viti Make Model

2005 H-D 15th Anniversary Fat Boy-Injected - FLSTF-I

1999 - 2000 H-D Dyna Convertible - FXDS-CONV

2007 - 2009 H-D Dyna Low Rider (EFI) - FXDL

2014 - 2017 H-D Dyna Low Rider (EFI) -FXDL

1999 - 2005 H-D Dyna Low Rider - FXDL

2004 - 2006 H-D Dyna Low Rider-Injected - FXDL-I

2007 - 2009 H-D Dyna Street Bob (EFI) - FXDB

2006 Rruga H-D Dyna Bob - FXDB-I

2007 - 2010 H-D Dyna Super Glide (EFI) - FXD

1999 - 2005 H-D Dyna Super Glide - FXD

2007 - 2014 H-D Dyna Super Glide Custom (EFI) - FXDC

2005 H-D Dyna Super Glide Custom - FXDC

2005 - 2006 H-D Dyna Super Glide Injected Custom - FXDC I

2004 - 2006 H-D Dyna Super Glide Injected - FXD I

1999 - 2005 H-D Dyna Super Glide Sport - FXDX

2004 - 2005 H-D Dyna Super Glide Sport Injected - FXDX I

2001 - 2003 H-D Dyna Super Glide T-Sport - FXDXT

2012 - 2016 H-D Dyna Switchback - FLD

2007 - 2008 H-D Dyna Wide Glide (EFI) - FXDWG

1999 - 2005 H-D Dyna Wide Glide - FXDWG

2004 - 2006 H-D Dyna Wide Glide-Injected - FXDWG-I

2007 - 2013 H-D Electra Glide Classic (EFI) - FLHTC

1999 - 2005 H-D Electra Glide Classic - FLHTC

1999 - 2006 H-D Electra Glide Classic Injected - FLHTC I

2007 - 2009 H-D Electra Glide Standard (EFI) - FLHT

1999 - 2006 H-D Electra Glide Standard - FLHT

2003 - 2006 H-D Electra Glide Standard Injected - FLHT I

2007 - 2017 H-D Electra Glide Ultra Classic (EFI) - FLHTCU

1999 H-D Electra Glide Ultra Classic - FLHTCU

1999 - 2006 H-D Electra Glide Ultra Classic Injected - FLHTCU I

2015 - 2016 H-D Electra Glide Ultra Classic me FLHTCUL

2010 - 2017 H-D Electra Glide Ultra Limited - FLHTK

2007 - 2017 H-D Fat Boy (EFI) - FLSTF

2000 - 2006 H-D Fat Boy - FLSTF

2010 - 2016 H-D Fat Boy Lo - FLSTFB

2001 - 2006 H-D Fat Boy-Injected - FLSTF-I

2016 - 2017 H-D Fatboy S - FLSTFBS

2000 H-D FXR 4

2006 H-D Heritage - FLST

2007 - 2017 H-D Heritage Classic (EFI) - FLSTC

2000 - 2006 H-D Heritage Classic - FLSTC

2001 - 2006 H-D Heritage Classic-Injected - FLSTC-I

2006 H-D Heritage Softail Injected - FLST I

2007 - 2008 H-D Road Glide (EFI) - FLTR

1999 - 2002 Rrëshqitje në rrugë H-D - FLTR

2011 - 2013 H-D Road Glide Ultra - FLTRU

2016 - 2017 H-D Road Glide Ultra - FLTRU

1999 - 2006 H-D Road Glide-Injected - FLTR-I

2007 - 2017 H-D Road King (EFI) - FLHR

1999 - 2006 H-D Road King - FLHR

2007 - 2013 H-D Road King Classic (EFI) - FLHRC

1999 - 2006 H-D Road King Classic Injected - FLHRC I

1999 - 2006 H-D Road King-Injected - FLHR-I

2007 - 2009 H-D Softail Night Train (EFI) - FXSTB

2000 - 2006 H-D Softail Night Train - FXSTB

2001 - 2006 H-D Softail Night Train Injected - FXSTB I

2000 - 2006 H-D Softail Springer - FXSTS

2001 - 2006 H-D Softail Springer Injected - FXSTS I

2007 H-D Softail Standard (EFI) - FXST

2000 - 2006 H-D Softail Standard - FXST

2001 - 2006 H-D Softail Standard i injektuar - FXST I

2007 - 2009 H-D Street Glide (EFI) - FLHX

2006 H-D Street Glide - FLHX

2006 H-D Street Glide-Injected - FLHX-I

2006 H-D Super Glide Injected - FXD35-I

2014 - 2017 H-D Superlow - XL 1200T

2015 - 2017 H-D Ultra Limited Low-FLHTKL

1999 - 2006 H-D XL 1200C me porosi

2007 - 2010 H-D XL 1200C me porosi (EFI)

2006 H-D XL 1200L E ulët

2007 - 2011 H-D XL 1200L i ulët (EFI)

2004 - 2006 H-D XL 1200R Roadster

2007 - 2008 H-D XL 1200R Roadster (EFI)

1999 - 2003 H-D XL 1200S Sport

2004 - 2006 H-D XL 883

2007 - 2008 H-D XL 883 (EFI)

1999 - 2006 H-D XL 883C me porosi

2007 - 2009 H-D XL 883C me porosi (EFI)

2005 - 2006 H-D XL 883L E ulët

2007 - 2010 H-D XL 883L i ulët (EFI)

2011 - 2017 H-D XL 883L Superlow

2002 - 2003 H-D XL 883R

2005 - 2006 H-D XL 883R

2007 H-D XL 883R (EFI)

2007 H-D XL50 50-vjetori (EFI)

1999 - 2003 H-D XLH 1200

2000 - 2003 H-D XLH 883

1999 - 2003 H-D XLH 883 Hugger

 

Veçoritë

- Dritat e pasme Laydown ofrohen me lente të kuqe ose të tymosur
-Zgjidhni me ose pa dritare ndriçimi të pllakës së lenteve
-Zgjidhni me ose pa strob frenash
-135 LED të kuqe super të ndritshme
-Zëvendëson lentet dhe kovën tuaj ekzistuese të dritës së frenimit
 

Instalimi
Kërkon heqjen e lenteve ekzistuese të dritës së pasme. Thjesht hiqni dritën e pasme dhe futeni në prizë.
Nuk kërkohet prerje e telave të motoçikletës për instalim.
Nuk nevojiten module shtesë ose barazues (përveç Tri-Glides). Thjesht futeni në prizë dhe shko!
*Disa modele mund të kërkojnë prerjen e telit kërcyes në prizën e dritave të pasme për funksionimin e duhur kur motoçikleta është në modalitetin aksesor*

 

 

Imazhe të detajuara

 

 

Produkte me shitje të nxehta

 

 

kompania e Informacionit

Wukmaështë një nga prodhuesit e ndriçimit led në Kinë 5 vjet. Ne vendosim gjithmonë marrëdhënie biznesi me klientët në bazë të përfitimit të ndërsjellë dhe kemi fituar një reputacion të mirë në shumë vende në mbarë botën, dhe të gjithë klientët kanë përfituar shumë nga shpërndarja e produkteve wukam. Jeni të mirëpritur të jeni partneri i Wukam, jo ​​vetëm që mund të merrni mallra me cilësi të lartë dhe me një çmim konkurrues, por edhe mbështetje mbi teknologjinë profesionale dhe promovimin. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë interes, Wukma do të bëjë çmos për t'ju ndihmuar.

 

Ne ofrojmë llamba makinash led, shufra led, drita pune led, drita drejtimi led, fener led, drita led offroad, drita pune HID dhe produkte të tjera led. Këto janë produktet tona të shitjes së nxehtë, nëse jeni të interesuar për produktet tona, më kontaktoni për kuotimin.

 

Paketimi& Transporti

Paketimi& Transporti

 

Pagesa: 

Ne ofrojmë transferim bankar T/T, Western Union, Paypal për zgjedhjen tuaj.

30% e pagesës paraprakisht, dhe më pas paguani pjesën tjetër përpara se dërgesa të jetë në rregull.

 

Mënyra e transportit:

Ne mund të bëjmë transport të shpejtë me ekspres ndërkombëtar siDHL, UPS, FEDEX, EMS, Air&Dërgesë detare etj.

 

Koha e dërgimit:

a, Në magazinë: 1-3 ditë

b, Pa stok: 5-15 ditë

 

Shërbimet tona

wukma Shërbimet:

A.     Furnizues me përvojë të produkteve të dritës led;

B.     Ekipi profesional i dizajnit dhe departamenti i shitjeve për shërbimin tuaj;

C.      furnizuesi i artë, fabrika e njohur nga 'CE/RoHs dhe kështu me radhë;

D.     Shërbim 7/24 për ju, e gjithë pyetja do të trajtohet brenda 24 orëve.

Përfitimi që merrni:

A.   Cilësi e lartë - Vjen nga materiale dhe teknikë të mirë

B.    Çmimi konkurrues - Jo më i lirë, por më i ulëti me të njëjtën cilësi

C.    Shërbimi më i mirë—Shërbim i kënaqshëm para dhe pas shitjes

D.  Koha e dorëzimit - 7-15 ditë për prodhim masiv

FAQ

F A Q

 

1 Pyetje: Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt ?

 A: 12 muaj  2  Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor gjatë aplikimit, a keni nevojë që ne t'jua kthejmë mallrat?   Përgjigje: Ju duhet vetëm të bëni fotografi / Vedio në lidhje me llambat me defekt dhe ta dërgoni tek ne dhe kontrolloni, ne do t'ju dërgojmë zëvendësime falas me porosinë tuaj të ardhshme falas ,Ju nuk keni nevojë të paguani koston e ndonjë zëvendësimi. 3 Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?  A: Ne jemi prodhues me fabrikën tonë. 4 Pyetje: Si mund t'i blej produktet tuaja?  Përgjigje: Mund të na dërgoni kërkesë me lidhjen e produktit që ju nevojitet lirisht; dhe ekipi profesional i shitjeve do të përgjigjet  ju brenda 8 orëve t'ju ndihmojmë me të gjitha përpjekjet tona;  5 Pyetje: A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?   A: Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe  kërkesat e paketës, dhe gjërat e tjera do të jenë mbi ne;   6 Pyetje: A mund të kem mostër falas?  Përgjigje: Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh;

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

KONTAKTONIME NE 
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. 
Shtojcë:

  I REKOMANDUAR

  Produktet tona kryesore janë dritat LED të automobilave, dritat LED të motoçikletave, duke përfshirë dritat ndihmëse të makinave, fenerët projektues LED, dritat e punës LED, dritat e drejtimit LED, shufrat e dritës LED, etj, kostum për motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës , etj. 
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë: