Produktet
VR

Prodhuesit e dritave të sinjalit të kthesës LED me sinjal profesional Led Fang për Polaris krah për krah

Prodhuesit e dritave të sinjalit të kthesës LED me sinjal profesional Led Fang për Polaris krah për krah

Ky komplet dritash tërheqëse do ta bëjë automjetin tuaj të dallohet vërtet! Ai do të personalizojë pamjen e automjetit tuaj dhe do të ndihmojë në ndriçimin e shtegut në muzg dhe natë. Bërë nga ABS me cilësi të lartë me izolim të mirë, ndërtim i qëndrueshëm i gatshëm për jashtë rrugës, rezistent ndaj pluhurit dhe ujit. Lehtë për t'u instaluar, vjen me 1 palë drita me firmë të përparme dhe manual instalimi me ngjyra të plota.


Përshtatja:

Polaris Side by Side 2018 RZR XP TURBO S

Polaris Side by Side 2018 RZR RS1

Polaris Side by Side 2019 RZR XP TURBO

Polaris Side by Side 2019 RZR XP 1000

Polaris Side by Side 2019 RZR XP TURBO S

Polaris Side by Side 2019 RZR TURBO 4

Polaris Side by Side 2019 RZR XP 4 1000

Polaris Side by Side 2019 RZR RS1

Polaris Side by Side 2019 RZR XP4 TURBO S

Polaris Side by Side 2020 RZR XP 4 1000 (R02)

Polaris Side by Side 2020 RZR XP 1000 (R01)

Polaris Side by Side 2020 RZR XP 4 TURBO S

Polaris Side by Side 2020 RZR XP TURBO S (R02)

Polaris Side by Side 2020 RZR RS1 PS MD (R01)FAQ

1.Sa e gjatë është garancia për të gjithë tanët  produkt?
12 muaj
2.Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
3. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne pranojmë transferta direkte bankare, TT, pagesa të West Union PayPal. Ne nuk pranojmë para në dorëzim.

Përparësitë

1. Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, porosia e mostrës pranohet
2.Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
3. Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED
4.OEM dhe aftësia OED

Rreth Guangzhou Aukma Photoelectric Co,. Ltd.

Guangzhou Aukma Photoelectric Co,.Ltd është një kompani tregtare industriale e specializuar në kërkimin, zhvillimin, aplikimin dhe shitjet e teknologjisë për elektronikë LED dritat. Produktet tona kryesore janë Dritat LED të Automobilave, Dritat LED të Motoçikletave, duke përfshirë Dritat Ndihmëse të Makinës, Fenerët LED, Dritat e Punës LED, Dritat e Dritës LED, shufrat e Dritës LED, etj, Kostum për Motoçikletën H-D, Jeep Wrangler, SUV, ATV, jashtë rrugës, etj. Të gjitha produktet tona vijnë direkt nga fabrika në përputhje me Standardin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë IS09001.2000. Shumica e produkteve tona kanë certifikata DOT, CE, RoHS, ECE, SAE. Me një gamë të gjerë, cilësi më të mirë, çmim të arsyeshëm dhe dizajne elegante, projektet tona përdoren gjerësisht në automjete, automobila, industrinë e minierave, transportin, ndriçimin dhe industri të tjera. Zhvillimi 5-vjeçar i Dritave jashtë rrugës së projektuesit OEM/ODM. Aukma ka njohuri profesionale për dritat e automobilave dhe përvojë të pasur në prodhim, Jeni të mirëpritur ngrohtësisht në dritat me shumicë. Shërbimet profesionale OEM/ODM ofrohen për ju. Ne gjithmonë besojmë se suksesi juaj është biznesi ynë! Thjesht na kontaktoni sa më shpejt!


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip