Shërbimi
VR

Zëvendësimi i llambave të pasme të dritave të pasme për Can Am Maverick X3 XDS XRS Max Turbo R 2017 2018 2019

Zëvendësimi i llambave të pasme të dritave të pasme për Can Am Maverick X3 XDS XRS Max Turbo R 2017 2018 2019

Zëvendësimi i dritës së pasme për Can Am Maverick X3 XDS XRS 2017 2018.

Instalimi: Plug and Play, nuk keni nevojë të modifikoni dhe shponi.

Pjesë pas tregtimit për numrin e pjesës 710004744.IP67 mbrojtje kundër ujit.

Lente e tymosur ose e kuqe, zero boshllëqe pas instalimit.

Do të merrni 2 copë dritë të pasme. (Mbështetje për instalimin e videos)


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip