VR

ATV/UTV YAMAHA 4x4 OFF-Road Smoke Tail Light Replace OEM No 5KM-8472C-10-00 BEAR TRACKER (YFM250XR) 2003

ATV/UTV YAMAHA 4x4 OFF-Road Smoke Tail Light Replace OEM No 5KM-8472C-10-00 BEAR TRACKER (YFM250XR) 2003
GUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO.LTD
Dritë e pasme me Tym Led për YAMAHA jashtë rrugës
 
/ ATV UTV
Veçoritë

1. Drita e pasme LED pas tregut me lente tymuese për t'u përshtatur me Yamaha, ATV dhe UTV

2. Modeli i pajtueshëm: Yamaha Grizzly, Viking, Rhino, Big Bear, Kodiak, Bruin, Wolverin, Bear Tracker

3. Vlerësuar për 50,000 orë funksionim, nuk ka më ndërrim llambash.

4.Do të zëvendësojë OEM 5KM-8472C-10-00

5.22 LED të kuqe me intensitet të lartë, shumë më të shndritshëm se dritat e pasme, por përdorin vetëm gjysmën e fuqisë


Paketimi Përfshin

1PC* dritat e pasme led (Udhëzimet e instalimit nuk përfshihen)

Përshtatje

Do të përshtatet edhe me modelet më të reja, do të zëvendësohet OEM 5KM-8472C-10-00 

2004 GRIZZLY 660 AUTO 4X4 Wetland (YFM660FHSW)
2005 WOLVERINE (YFM35FXT)
2011 GRIZZLY 450 EPS 4WD (YFM45FGPAL)
2011 GRIZZLY 450 EPS 4WD HUNTER (YFM45FGPHA)
2011 RHINO 700 (YXR7FAGR)
2013 GRIZZLY 450 EPS 4WD (YFM45FGPDL)
2013 GRIZZLY 450 EPS 4WD (YFM45FGPDR)
2013 GRIZZLY 450 EPS 4WD HUNTER (YFM45FGPHD)
2013 RHINO 700 (YXR7FDGR) Pastel Deep Green
2013 RHINO 700 (YXR7FDR) Romantique Rouge
2013 RHINO 700 HUNTER EDITION (YXR7FHD) Yamaha Black (Camo)
2014 GRIZZLY 450 EPS (YFM450PEG)
2014 GRIZZLY 450 EPS (YFM450PEL)
2014 GRIZZLY 450 EPS (YFM450PER)
2014 GRIZZLY 450 EPS HUNTING (YFM450PHEH)
2014 GRIZZLY 450 HUNTING (YFM450DAEH)
2014 VIKING 700 (YXM700DEG)
2014 VIKING 700 (YXM700DEL)Plug N Play, instalim i lehtë
Përshtatje e mirë, Lente e tymit të ftohtë

Shfaqja e Fabrikës
 
/ Prodhim i lartë, kontroll i rreptë i cilësisë, OEM/ODM i personalizuar
        
Prodhim i mekanizuar
        
Testi i personalitetit të stafit


        
Showroom i produkteve të përfunduara


Avantazhi i Kompanisë
 
/ Ekipi profesional i punës, reagime të shpejta
 •           
  7+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED
F.A.Q.
Bëj Pyetje të Shpeshta
 • Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne pranojmë transferta direkte bankare, TT, pagesa të West Union PayPal. Ne nuk pranojmë para në dorëzim.
 • Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
  Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
 • Si ta gjurmoj porosinë time?
  Ne do t'ju tregojmë informacionin tuaj të gjurmimit sapo porosia juaj të jetë dërguar. Zakonisht do të merrni numrin e përcjelljes
 • A mund ta ndryshoj adresën time të transportit pas vendosjes së një porosie?
  Ju lutemi kini parasysh se adresa juaj e transportit nuk mund të rishikohet pasi porosia të jetë dërguar. Nëse është urgjente, ju lutemi kontaktoni direkt kompaninë e transportit të vendndodhjes kur artikujt mbërritën në vendin tuaj, nëse ka kosto shtesë, ne nuk do ta përballojmë atë.
 • Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
  Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
 • Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt?
  12 muaj
 • Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  Ne jemi prodhues me fabrikën tonë
 • A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
  Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe të tjerat do të jenë mbi ne;
 • A mund të kem mostër falas?
  Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip