Rastet
VR

Si duket drita e pasme LED Jeep jk 2007-2017?

Si duket drita e pasme LED Jeep jk 2007-2017?

2007-2017 Jeep Wrangler Drita e pasme e frenave Drita e pasme e pasme Llambat e ditës DRL

FAQ

1.A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe të tjerat do të jenë mbi ne;
2.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues me fabrikën tonë
3. Po në lidhje me kohën e çojë?
Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se

Përparësitë

1.Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
2. Prodhoni produkte të reja shpesh sipas tendencave të tregut
3.8+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
4. Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip