VR

Llamba e pasme Honda ATV 2021 me shumicë Për Foreman Recon Rancher TRX450R TRX450ER TRX400EX 2007-2015

Llamba e pasme Honda ATV 2021 me shumicë Për Foreman Recon Rancher TRX450R TRX450ER TRX400EX 2007-2015
GUANGZHOU AUKMA FOTOELEKTRIK CO.LTD
Dritat e pasme të frenave të përshtatshme për Honda ATV/UTV 2008 TRX500FPM FOURTRAX FOREMAN 4X4
 Veçoritë

1.Kjo dritë e pasme mund të zëvendësojë drejtpërdrejt atë të fabrikës. Instalim i lehtë.

2. Jo vetëm i pajtueshëm me Foreman TRX500 2007-2011, por gjithashtu i pajtueshëm me TRX420, TRX250, TRX300 e kështu me radhë.

3. Nuk përputhet me Rancher TRX420 të vitit 2008 dhe Foreman trx500 të vitit 2012.

4.Kjo dritë e pasme Led e përputhshme vetëm në mënyrë specifike me ATV-në e listuar në përshkrim, ju lutemi konfirmoni ATV-në tuaj përpara blerjes.Paketimi Përfshirë

1 copë dritë e pasmePërshtatje


2006-2017 TRX250EX / X Sportrax

2005-2017 TRX250TE / TM Recon
2007-2009 TRX300EX / X Sportrax
2008-2014 TRX400EX / X Sportrax

2014-2017 TRX420TM1/TE1/FM1/FM2/FE1/FA1/FA2 Rancher 420 me Axel të drejtë të mbyllur (Jo për modelet IRS!!!)

2007-2014 TRX500FA/FGA/FPA Foreman Rubicon

2007-2011 TRX500FE/FM/FPE/FPM Fourtrax Foreman 4x4/ES Të gjitha modelet

2014-2017 TRX500FE1/FE2/FM1/FM2 Foreman 500

2015-2017 SXS500M Pioneer 500

2008-2009 TRX700XX

2009-2013 MUV700 KUQ E MADHE

Instalim i lehtë, fut dhe luaj
Frena dhe drita e drejtimit 
Përshtatje perfekte dhe funksionon shkëlqyeshëm. Shikon dhe vepron OEM
pak më e ndritshme se stoku
Shfaqja e Fabrikës
 
/ Prodhim i lartë, kontroll i rreptë i cilësisë, OEM/ODM i personalizuar
        
Prodhim i mekanizuar


        
Testi i personalitetit të stafit


        
Showroom i produkteve të përfunduara


Avantazhi i Kompanisë
 
/ Ekipi profesional i punës, reagime të shpejta
 •           
  7+ vite përvojë prodhues dhe tregtar me shumicë
 •           
  OEM dhe aftësia OED
 •           
  Çmimi i fabrikës, MOQ i ulët, pranoni porosinë e mostrës
 •           
  Shumica e artikujve në magazinë dhe dërgohen shpejt.
 •           
  Ekipi i rreptë i inspektimit të cilësisë, të gjitha produktet duhet të kalojnë testin para shitjes
 •           
  Mbështetja më e mirë e klientit në 24 orë
 •           
  Garancia gjatë gjithë jetës së biznesit
 •           
  Mund të bëjë paketë ose logo të personalizuar në Produktet LED
F.A.Q.
Bëj Pyetje të Shpeshta
 • Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Kushtet tona të tregtisë janë EXW, ne pranojmë transferta direkte bankare, TT, pagesa të West Union PayPal. Ne nuk pranojmë para në dorëzim.
 • Si i dërgoni mallrat dhe sa kohë duhet për të mbërritur?
  Zakonisht dërgojmë me DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht duhen 3-5 ditë për të mbërritur. Transporti me linjë ajrore dhe detare gjithashtu është opsional.
 • Si ta gjurmoj porosinë time?
  Ne do t'ju tregojmë informacionin tuaj të gjurmimit sapo porosia juaj të jetë dërguar. Zakonisht do të merrni numrin e përcjelljes
 • A mund ta ndryshoj adresën time të transportit pas vendosjes së një porosie?
  Ju lutemi kini parasysh se adresa juaj e transportit nuk mund të rishikohet pasi porosia të jetë dërguar. Nëse është urgjente, ju lutemi kontaktoni direkt kompaninë e transportit të vendndodhjes kur artikujt mbërritën në vendin tuaj, nëse ka kosto shtesë, ne nuk do ta përballojmë atë.
 • Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
  Mostra ka nevojë për 3-5 ditë, koha e prodhimit masiv ka nevojë për 1-2 javë për sasinë e porosisë më shumë se
 • Sa kohë është garancia për të gjithë tanët  produkt?
  12 muaj
 • Jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  Ne jemi prodhues me fabrikën tonë
 • A mund të bëni paketën e personalizuar ose printimin e logos në produktet led?
  Po , sigurisht që mundemi ; Ajo që duhet të bëni është të siguroni dizajnin tuaj të logos tuaj dhe kërkesat e paketës, dhe të tjerat do të jenë mbi ne;
 • A mund të kem mostër falas?
  Po, sigurisht, por është i disponueshëm vetëm për partnerët tanë afatgjatë të biznesit, miq me disa transaksione mes nesh.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip