Drita e 3-të e frenimit

VR

Çfarë është drita e tretë e frenimit dhe çfarë bën? Drita e 3-të e frenimit e quajtur edhe llambë e frenave të sigurisë ose llambë e frenimit të nivelit të lartë, drita e tretë e frenimit ndihmon shoferët e tjerë të dinë se kur goditni frenat. Rivendosni dritën e pasme të frenimit të montimit të lartë të kamionit, është i dobishëm kur pamja e tyre e dritave të frenave majtas dhe djathtas ndërpritet nga automjete të tjera. Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip