Lajme
VR

Aukma Në Ekspozitën e Produkteve të Automjeteve AAPEX Las Vegas 2023

Nëntor 02, 2023

AAPEX Show 2023 Nga 31 tetor deri më 2 nëntor 2023. Ekspozita sponsorizohet nga Shoqata Amerikane e Industrisë së Riparimit dhe Shërbimit të Automobilave, Shoqata e Prodhuesve të Automobilave dhe Pajisjeve dhe Shoqata e Pjesëve të Automobilave. Me 1,620 ekspozues dhe më shumë se 70,000 vizitorë nga më shumë se 100 vende dhe rajone anembanë botës, ekspozita njihet si ekspozita tregtare më efektive në industrinë e pjesëve të automjeteve të Amerikës së Veriut.


Pra, ja ku kemi ardhur dhe këtë herë sjellim produktet tona të reja duke përfshirë dritat ATV UTV, dritat e pasme Jeep Led, fenerët led Harley dhe më shumë për shfaqje. Mund të kemi komunikim më të thellë në vend. Këtu është orari ynë:


31 tetor: Shfaqja dhe shpjegimi i produktit

1 Nëntor: Shfaqja dhe shpjegimi i produktit

2 Nëntor: Shfaqja dhe shpjegimi i produktit

3 Nëntor: Mostra në shitje
Le t'i hedhim një sy fotove të stendave tona:


Nëse keni nevojë të gjeni ndonjë artikull të ri, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të kemi një ekip profesional për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje për ju.


Faleminderit per shikimin!


Na ndiqni në rrjetet sociale

Instagram: https://www.instagram.com/aukma_photoelectric/

Facebook: https://www.facebook.com/aukmaledlight

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCq_SvjsbB2arlIYwiRNXbrQInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip