Lajme
VR

Pse janë kaq të njohura dritat LED me kamxhik?

gusht 22, 2023
Pse janë kaq të njohura dritat LED me kamxhik?

Dritat Led Whip prodhojnë ngjyra shumëngjyrëshe, njerëzit mund të kontrollojnë lehtësisht ngjyrën e dritës duke përdorur një telekomandë dhe të përjetojnë atmosfera të ndryshme drejtimi. Më e rëndësishmja, këto kamxhikë paralajmërues të ndezur mund të përdoren për të paralajmëruar personelin për praninë e pajisjeve të automjeteve në pothuajse çdo gjendje pune. LED në këto kamxhikë janë të dukshme nga distanca të mëdha dhe do të maksimizojnë kushtet e sigurisë në vendin e punës në vendet e punës industriale.


Pse janë kaq të njohura dritat LED me kamxhik?

1.Siguria& Stili i ftohtë, kamxhikët e ndezur shkëlqejnë në drejtim 360°, ndriçojnë natën me qindra modele vallëzimi, sigurohuni që të jeni të sigurt në shtegun e natës pa u lënë jashtë, shtoni më shumë argëtim dhe qëndroni gjithmonë në sy në udhëtim.

2.Kontrolloni lirisht kamxhikët, ju mund ta largoni  kontrollin ose kontrollin e telefonit Bluetooth për të ndryshuar modelet atë që dëshironi.

3.Përdoret gjerësisht, universale për kamionë, ATV, UTV, RZR, Can-am, Dune Buggy, Sand Rail, 4 Wheeler, Golf Cart, Go Kart, Motoçikleta, pajisje industriale. Kamxhikët universale LED mund të instalohen në çdo vend që ju e shihni të arsyeshme.

4.Instalim i lehtë, Instalimi është vërtet i shpejtë dhe i lehtë pasi kamxhikët e ndezur vijnë me Plug& luani komponentë të cilët çdokush mund t'i bashkojë shpejt.


Si thua për dritat Led Whip të Aukma-s?

1. Materiali: Strehimi: EVA + silikon, Baza: alumin me çlirim të shpejtë, Parzmore: PVC, Flamuri: najloni       

2. Ngjyra:  20 opsione ngjyrash (RGB, blu, e kuqe, jeshile, e bardhë, e verdhë, portokalli, rozë, vjollcë)

Modeli: 300 lloje modelesh (ndjekje, ngritje, strobe, blic, ndezje dhe më shumë)

Modaliteti: 66 lloje të modalitetit, Ndriçimi: 32 nivele, Shpejtësia: 10 nivele                               

3.Me kalimin automatik të kohës dhe mënyrat e kontrollit të zërit     

4. Më shumë madhësi për të zgjedhur nga 2ft-6ft                     

5. Aksesorët: parzmore dhe kuti kontrolli plug-n-play, telekomandë, baza e montimit për lidhje/shkëputje të shpejtë, flamuri amerikan me unaza karabineri, manual udhëzimi.


                                             njësi heroike, një komponent i stilit të thjeshtë

                                            

        

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip