Rastet
VR

Si duken dritat e grilës së përparme Aukma Kawasaki Teryx 2020-2022?

Si duken dritat e grilës së përparme Aukma Kawasaki Teryx 2020-2022?
Si duken dritat e grilës së përparme Aukma Kawasaki Teryx 2020-2022?

Drita jonë e skarës LED është bërë nga materiali ABS, guaska e fortë ABS siguron që ajo të mos dëmtohet edhe nëse gërvishtet nga degët gjatë vozitjes. Performanca e shkëlqyeshme e papërshkueshme nga uji mundëson që rruazat e dritës me karakter të përparmë të vazhdojnë të punojnë dhe të ndriçojnë mirë edhe në ditët me shi.


Ky komplet i dritave të theksuara me grilë të përparme LED jo vetëm që do t'ju bëjë më të sigurt në udhëtimin me makinë në rrugë, por gjithashtu do t'ju bëjë të dalloheni në turmë. Dizajni i plotë LED, super i ndritshëm dhe afatgjatë me konsum të ulët energjie, ndriçon shtigjet kur udhëtoni natën, duke shtuar më shumë performancë sigurie për ngasjen tuaj natën

Lista e përputhshme:

për Kawasaki Teryx KRX 1000 2020 2021 2022

për Kawasaki Teryx KRX 1000 Edition Special 2021 2022

për Kawasaki Teryx KRX 1000 Trail Edition 2021 2022


Show Case
Fotografia e klientit

Reagimi A: Duket shkëlqyeshëm. Lehtë për t'u instaluar edhe nëse nuk keni udhëzime. Përmirësim i denjë.

Reagimi B: Dritat e shkëlqyera me nënshkrim led instalohen lehtësisht, Patjetër që futeni në lojë, Sikur shumë njerëz të më pyesnin nga e mora

Reagimi C:Lehtë për t'u instaluar, e bëri KRX tim të duket edhe më i mirë se më parë

Na kontaktoni
Na telefononi ose na vizitoni.
Dhoma 506, Nr.1400, rruga Baiyun në veri, rruga Yongping, Guangzhou, Guangdong, Kinë. Kodi postar: 510420
 • Emri i Kompanise
              
  Guangzhou Aukma Photoelectric Co. Ltd.
 • E-mail
              
  info@wukmaled.com
 • TEL
              
  +86-13297349694

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Shtojcë:
  Zgjidhni një gjuhë tjetër
  English
  العربية
  Türkçe
  ภาษาไทย
  Ελληνικά
  русский
  Português
  한국어
  日本語
  italiano
  français
  Español
  Deutsch
  Українська
  Shqip
  čeština
  Slovenščina
  Azərbaycan
  Gjuha aktuale:Shqip